• talk dirty to me
  • nefis birşeydir ama öyle kibar kibar olmuyo o işler. (bkz: maskülen kadınlar)
  • yabancı değiliz serdar..
  • cinsel deneyimlerin olmazsa olmazı benim nazarımda. elbette ki tarz ve doz kişilere bağlıdır bu konuda. ben aşağılamadan hoşlanmam ama elbette bunu istemeyen kişiler de yok değil.

partnerinizin beraber deneyimlediğiniz paylaşımdan ne kadar zevk aldığını ve tatmin olduğunu anlamak için de ölçüt olarak ele alınabilir.

ortalama ve ortamının altında bir cinsel zevk anlayışına sahip insanların sevmediği hatta ayıp olarak gördüğü bir konuşma şeklidir. dolayısıyla bunu isteyen kişi de biliniz ki ne yaptığının ve ne istediğinin tam olarak farkında olan birisidir. deneyim bu sayede daha çekici ve teşvik edici bir hal alır. arzu edilen tüm cinsel isteklerin, taleplerin, hayallerin ortaya sözlerle konduğu bir konuşma olması, onu elzem kılmaktadır.
  • mesajla orta, ama gerçekte bayıldığımdır.sözlerle ve küçük parmak danslarıyla ıslatmak...
  • seks esnasında partnere ayıp şeyler söylemek;

- garsonlara kötü davranmak.
    - büyüklerine karşı saygısız olmak.
    - aldığın borcu geri ödememek.

bunlar bazı ayıp şeylerdir ve seks esnasında söylenebilir.
  • seksin en haz alınan, doruk noktasında ateşi daha da harlamaya yarayan erotik konuşmadır. bu evrede üstü kapalı konuşulmaz, açık sözlü olunur. kadını seks esnasında teslimiyete daha da iterken, erkeğin hakimiyet duygusunu pekiştirir. dirty talking doğru kullanıldığı sürece çekicidir.
  • çok severim bunu.
    hele yatakta of of off..

olsa da yesek.
  • hiç bir zaman kullanmayı tercih etmediğim dildir. genelde yurt dışında fahişelerde kullanırdım. do you want me to fuck you more? fuck more? falan yani onlar da. onun dışında sevgililerime hiç bir zaman dirty talk kullanmamışımdır. ne bileyim kibarımdır yatakta.
  • naughty bulduğum olay. yerine ve kişisine göre güzel olabilir. ama çoğu zaman abazalık yaftası yemekten korktuğumdan sakınırım.
hesabın var mı? giriş yap