• 180 liraya barselona gidiş dönüş uçak bileti alıp, 100'tl ile barselona -granada maçını izlemiştim. (yıl 2013)
  • o zamanlar alman markı kullanıyorduk.kılık değiştirip,çok değerlenince bıraktık.
  • yıllardır kullanmadığım banka hesabımda 1000 tl ile dolar almıştım bir kaç ay önce hatırladım o dolar hesabımı, nasıl ilaç gibi geldi *
  • ben lisedeyken dolar 1.6 tl idi. gitar almak istiyorum ama kılı kırk yarıyorum ozamanlar en iyisini alabilmek için. ardından arkadaşımın " dolar çok yüksek yaa bu zamanda alınmaz düşmesini bekle " demesine inandım hala bekliyorum.
  • 1 tl değilde 1.30 civarlarında sanırım yıl olarak ocak 2008 idi. vatan bilgisayardan core 2 duo sistemimi toplamıştım. güzel günlerdi.
  • 100 dolar esprisi yapıldıysa ben gideyim....
  • lisede okuyordum. o zamanda yoktu dolar alacak para şimdide yok.
  • lisedeyim ve gümrükte staj yapıyorum ne kadar orijinal parfüm makyaj malzemesi falan varsa okulumun kadın öğretmenlerine 100 dolardan satıyordum. lancome marka kozmetik ürünleri fena gidiyordu haftada 4-5 parfüm sipariş alıyordum.
  • 1.2 tl iken yurtdışında hindistan cevizi parçasına 4euro vermem ısırdığımız için 4euroya almak zorunda kalmıştık. düşünün ozaman 1.2 tl iken içimiz acımıştı şuan 8.43 tl olanla hindistan cevizi parçası yemek mi ohhh no
  • topçu kışlası yapacağız demişti daha dün gibi hatırlıyorum sonra ne oldu da yapamadı pek bilgim yok.
hesabın var mı? giriş yap