• kadınlar doğası gereği sevdiklerinin yanında dolaşan ikinci bir kadını asla istemez, kaldı ki bunu kabul etse bile* o kadınla asla geçinemezler. kaldı ki bu araplar nasıl dört kadını, herhangi biri cinnet geçirmeden aynı evde huzur içinde yaşatmayı başarıyorlar hayret ediyorum. yani artık durumun iğrençliğini falan geçtim bu krizi nasıl yönettiklerini düşünüyorum. acaba dördüzler gibi birine aldığı yüzüğü elbiseyi hepsine alıyor, hepsiyle eşit sayıda mı beraber oluyor? ya da işe giderken evde herhangi biri cinnet geçirecek olursa mani olsun diye polis veya koruma mı dikiyorlar aklımda deli sorular. yani kadınlığa ters bu birbirlerini yemeden nasıl aynı evde yaşıyorlar.
    ya da kadınlar kendi aralarında okey falan oynayıp eşleri hakkında sohbet ederken*biz burada ne halt ediyoruz diye akıllarına gelmiyor mu? ya da ikişerli kız grubu olmak suretiyle bir gruplaşma meydana gelmiyor mu? üçü bir olup diğerini dışlayıp ya habibi 4. eşin oyun bozanlık ediyor deyip birbirlerini şikayet etmiyorlar mı? bu arapları anlamak gerçekten çok güç.

(bkz: 4 karısıyla türkiye seçimlerine oy kullanan arap)
  • nasıl yürüttükleri hiç umrumda değil ama türkiye’de nasıl yürüteceklerinin tartışılmaması için oy vermeye gidiyoruz.

kadınlar özgürlüklerine sahip çıkmak zorunda!
  • şimdilerde, sözüm ona ''flörtöz'' erkek ve kadınlar nasıl idare ediyorsa öyle ediyorlar.

mesela bir erkek düşünelim;

-17'sinde ilk kez biriyle çıksa, 25'inde evlense, evlenene kadar her yıl hayatına birini alsa 8 kişiyle evlenmiş gibi olmuyor mu?

birde bunların çift hat ve çeşitli uygulamalar üzerinden aynı anda 3-5 kişiyle konuşan versiyonunu düşünün. 30-35 yaşına kadar evlenmese , ayda bir çorap değiştirir gibi sevgili değiştirse kaç tane sevgilisi olur? hesabı size bırakıyorum. zenginlik, tip, zeka gibi etmenlere farkındaysanız daha girmedim.

şimdi arap kültürüne gidelim;

-bu coğrafyada flört olayları tabiki özgür olmadıklarından bizim kadar değil. o yüzden ergenliğe girer girmez evlenip, diğer evliliklerini de yıllar ilerledikçe yapıyorlar. hepsine ayrı ev oda vs ayıran erkekler var.

2'side hoş değil, ama maalesef ki onların ki daha temiz kalıyor.

son bombada şöyle olsun; çevremde parası var diye suri'nin, paki'nin 3.sü 4.sü olan kadın gördü bu gözler. o yüzden yok kadınlar anlaşamaz, yok erkekler idare edemez diye düşünmeyin. öyle bir zamanda yaşıyoruz ki herkes çıkarına göre hareket ediyor.
  • cehalet ile tabiki
  • onlar için kadın insan değil ki
    mal yerine koydukları insan değeri vermedikleri için sorun yok
  • artık yavaş yavaş tartışmaya başlamışız. alternatif kafa kesme teknikleri, domuz bağı challenge falan gelmez umarım devamında.
  • dünya üzerinde üretilen ilaçlar var. bunlar sadece üretiliyor hiç tüketilmiyor.
  • kadınlar doğası gereğinden sonrasını okumadım..ne doğası ne ne çevresi ne biyolojisi aga siz iyi misiniz? 4 kadın bir adama eş olmayı kabul ediyor ki bu eş kavramı bile uymuyor duruma bir nevi kölesiniz orda.şu ortamda onların doğası moğası kalmaz bitkisel hayatlarını bi şekilde sürdürüyorlar işte
  • kadın onlarda birey değil dolayısıyla erkek ne derse o
hesabın var mı? giriş yap