• birkaç videosuna denk geldim. irite oldum resmen ve hemen kapattım videosunu. çıksın biraz hava alsın dışarıda bence.
 • boş biri değil kesinlikle ama çok küfürlü konuşuyor.. en çok da seksist küfürler ediyor.. bazı videolarını rahatsız olup kapatıyorum o derece.. ama dediğim gibi oyunseverlik anlamında dolu sayılabilecek ve takip edilebilecek bir kişi.. ha bir de burnuyla çok oynuyor..
 • kesinlikle rahatsız bir adam ama dehalık yönü de var. oyun sektöründe herkesin aradığı adam da olabilir, çocuksu tavırlarıyla umursanmayan biri de. yaşı henüz genç ve bu iki gelecek de kendi elinde. umarım ilk geleceği seçer.
 • severek takip ettiğim, mülayim insan. oyuncu kitlesi böyle bir karaktere sahip genelde, tabi internet cafedeki countercılar hariç.
 • kendisini sempatik bulmuyorum ama bazen beni sesli güldürmüyor dersem yalan söylemiş olurum. bu arada emek harcadığı aşikar olan incelemeleri bana göre gayet başarılı...
 • kendisiyle tanışmamız the last of us ın bölümlerini ararken oldu. yurtta kaldığım dönemlerde kendi köşeme çekilir ve televizyon olmadığı için internetten dost kayaoğlunun videolarını izlerdim. oyunları baya dizi serisine bağlamıştım hatta * neyse gel zaman git zaman dost benim ailemden biri gibi oldu. arada sayfasına girip baktığımda vloglarını da merak eder izlerim. uzun zamandır kendisini izlemiyordum fakaat geçenlerde * serisine denk geldim ve özlediğimi farkettim * kısacası abim gibi severim kendisini yolu açık olsun, emekleri boşa çıkmasın.
 • tek bir videosunu izledim biraz önce bi yerde çok övmüşler kendisini. açıp bi bakayım neymiş dedim. o tek videoyu da izleyemedim.

  sonic lost world videosuydu. adam sürekli küfür ediyor ve çok itici yahu. oyunu da bilmiyordu saçma sapan bi video olmuş. küfür filan etmese yine bi nebze de yok abi daha aklı başında adamların videolarını izlemeyi tercih ederim.

  ayrıca kayıtta oyunun sesi hiç gelmezken kendi sesi aşırı yüksekti ve kulağımı tırmalıyordu. bu da yetmezmiş gibi fak fak diye bağırıp duruyordu.

  tanım: videolarını ve kendisini başarılı bulmadığım bir youtuber.
 • küfür olayı eski videolarında çok fazlaydı.ama şimdiki videoları gayet makul küfür içeriyor.ayrıyetten oyun ve anime konusundaki bilgi birikimi bu ülke için çok.oyun incelemelerine ayrı bir parantez açmak lazım.müthiş yorumluyor.helal olsun.
 • bazen bok atasım geliyor, 10 dakikada anlatacağı şeyi gereksiz detaylarla 1 saatte anlatan adam demek istiyorum. ama ilgimi çeken bir konu olursa adamı 1 saat dinlediğim oluyor. demek ki dinlenilebilir, üzerinde düşünülebilir bir şeyler anlatıyor.
 • gayet başarılı bulduğum youtuber ve gerçekten doğru tespitleri var. adam tamamen kendine özgü ve bunu tepki alacağını bilse bile, cesaretle göstermekten hiç çekinmiyor. helal olsun diyorum.

  sağda solda duyduğumuz, overhype oyunları itin bir tarafına sokması gerçekten cesurca ve eleştirileri gayet yerinde.

  ettiği küfürleri seksist bulanlar olmuş ama bu adamı düzgün takip eden herkes bilir, dost kayaoğlu kesinlikle seksist değil. hatta beğendiği videolara bakarsanız kadın ve erkek ayrımcılığına karşı olduğunu, oyun toplumunda kanser kitle olarak adlandırılan ve bayan karakterleri sadece cinsel obje olarak gören, hatta işi ileri taşıyıp cinsel içerikli modlar yazan kanser kitleden nasıl nefret ettiğini görebilirsiniz. düzgün adam gibi adam lan işte! hangimiz süperiz? oyunda bir geyiği öldürmeden önce "yazık lan hayvana" diye 10 kere düşünen, başka yollar arayan birisinden bahsediyorum. ettiği küfürleri de, anlamını, arkasını, ötesini, berisini pek düşünmeden ettiğini düşünüyorum, bir çok türk insanının yaptığı gibi kızınca ediyor işte.

  kendisi ile alay ettiği yerler çok çok başarılı, sesli güldürebiliyor.

  okursa bu yazdıklarımı, pc'de fps düşüşlerine bu kadar sinirlenmemesini öneririm kendisine.

  yani uzun sözün kısası, iyidir kendisi, başarılı.

  edit: dost kayaoğlu'na aşırı küfürbaz diyenler, elinizi vicdanınıza koyun ya. gerçi kime ne diyorum, bu ülkede cem yılmaz'a hiç komik değil diyen insanlar bile var. bok atma ustasıyız helal olsun bize.

  buyrun şu iki video anlatsın meramımı:
  bir
  iki
hesabın var mı? giriş yap