• ankarayı mesken tutmuş bir vampir.
 • ankara keyif zirvesi 3de sözlük yazalarından daha fazla fotografı olmasına karşın henüz yazar olmayan dost kişi. yakında işallah.
  (bkz: sözlük ankaranın vampir yazarları)
 • bir gün sorumluluk sahibi ,az alkol kullanan bir diş hekimine yaptıracağı sivri vampir dişleri ile ısıracagı kollarda iz bırakma ihtimali büyük kan emici....
 • füsun teyzeyle beraber potansiyel 5.-6. nesil yazar.
  keyif insanı vampir herüf. daha bir vampirliğini görmedik neyse ki.. sanırım odtu şenliklerinde boy gösterdikleri güzel sevgilisiyle vampircilik oynuyolar derim ve çakal çakal da sırıtırım akabinde.

  muhabbetimize ve 82-02* sevgimize içelim dostum..
 • 82-02 ve 22-13* adami. deli dolu bir opethian! kendisi opeth kapismasinda saflarima gecerek kurt adami* karsisina almistir. hatta bu da yetmemis, kurt adam ile surdurdugumuz kapismanin ortasinda harvestin calmasini saglayarak gozlerimizi doldurmustur. bu olay uzerine, masadaki opethianlar*** buyuk bir zafer kazanmiscasina kendilerini sarkiya verirken, kurt adam beyimiz, "ibne grubu... ibne grubu...ibne grubu..." diye sayiklamaktadir kendi kendine... bu zaferi tattirdigi icin kendisine burdan selam ediyor ve en kisa zamanda yusuf the kitap siken vs liseli serap videosunu arsivine dahil etmesini diliyorum..
 • o bir lasombra cainitesi. izmire gelecekmiş, ankara'nın mortalları tat vermiyormuş artık. en yakın zamanda sözlük vampire konseptine katılımlarını bekliorum kardeşim.
 • şu ana kadar kendi evini zorla toplattığım tek insandır. kustuktan sonra düşünen insan adlı fotografik eserime modellik yapmışlığı da vardır kendisinin. gerek bir başıma gerekse çok başına iken mekansal ihtiyaçlarımızın özenle -sık sık- karşılandığı evin* de sahibi kişi konumundaki bu insan evladına zaman zaman yapmadığımız eziyet kalmaz.

  ah bir de geleceğe dönük bkz; duskhunterın odasındaki kutsal kanepe hakikaten de tasvir edilemez güçlere sahiptir bu obje, test edilmiştir onlarca kişi üzerinde.
 • ne yazık ki beni de dişlemiş olan insafsız vempayır.
 • bir an once sozluge yeni uye alinsa da aramiza katilsa dedigimiz fahri sozluk ankara insani. ayrica bolumda$im, ho$ sohbeti ve ne$esiyle benim icin bilkent'i katlanilir kilan birkac ki$iden biri statusunde.
hesabın var mı? giriş yap