50941 entry daha
  • 3 ay sonra…
  • hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden
  • herkesin elinde ki sana girsin !!!!
  • sanıyorsun ki güvercin olup uçup kaçacaksın ama unutma ki bileğindeki taşı da oraya ben bağladım.
  • yemek yemeyi istemedi diye 2 yaşındaki bir kız çocuğunun sırtında plastik kürek kırmak bir nedir? 13 yaşına geldiğinde, sınıftaki erkek arkadaşlarından biriyle konuştu diye tüm arkadaşlarının gözü önünde tekme tokat dövüp, saçından tutup yerde sürükleyerek eve götürmek nedir? 25 yaşına girdiğinde ‘gözlerini devirdi’ diye üstüne oturup, acımasızca suratını yumruklamak nedir?

futbola büyük yeteneği olduğu halde, bir erkek çocuğunu görmezden gelmek; bir tek maçına bile gitmemek nedir? şartlar ne olursa olsun, doğru düzgün bir ayakkabı almamak nedir? hayatı boyunca oturup onunla sohbet etmemek nedir? bütün bunları kendince protesto etmek için, çekip anneanneye gittiğinde, ‘biz ne yapıyoruz?’ dememek nedir? büyüdüğü zaman bir sabah ansızın hiçbir şey söylemeden çekip gitmek, bir daha hiç aramamak nedir? ‘benim bir oğlum vardı’ dememek nedir?

dördünüzü bir odaya tıkmak istiyorum. çünkü kocalarınız bunları yaparken, siz oturup seyrettiniz. kendinize acıdınız. şimdi hep birlikte oturun, ‘biz ne bok yedik?’ diye birbirinize sorun. sizin yüzünüzden 2 tane pırıl pırıl insanın hayatı çöp oldu. ruhları baştan ayağa yara içinde. bir tanesi, kendisine yapılanların intikamını alacağım diye 40 yaşına kadar kendini mahvetti. öteki, kimse elinden tutmadığı için kendi kendini şekillendirmeye çalışıp, öfke küpü oldu. siz ne yaptınız bu insanlara?

çok canım yanıyor, çok… geceleri ağlayarak uyanıyorum. bana çok kötü davrandığı kabuslar görüyorum. bir an sakinsem, diğer an ya ağlıyorum ya da müthiş öfkeli oluyorum… öyle böyle dengesiz değilim. beynimin içi 18 şeritli otoban gibi. durmak, sakinlemek bilmiyor. bazen kafamın içinde galadriel'in, "siz bir yolunu bulamazsanız, kimse bulamaz" diyen sesini duyuyorum. bulur muyum gerçekten?
  • seviyorum değil bir zamanlar çok sevdim. şimdi değil ama. bitti çünkü bende hiç bir şey kalmadı.
  • keşke oturup konuşabilseydik seninle,
    beni dinleseydin, -tabii ben de seni-
    bütün manipülasyonu aşabilirdik.
    belki yanlış anlaşılmaların tamamını çözebilirdik.
  • ordasın,
    biliyorum,
    orda olduğunu bilmek bile mutluluk veriyor,
    düşünüyorum,
    biliyorum ki,
    bunu okumuyorsun,
    bunu bilmek çok acı veriyor....
  • yaşamın bir umutsuz anında
    çevir yüzünü, bu yöne bak
    işte oradayım
    heybemde samanyolundan yapılmış bir taç
    dudaklarım yenmiş hunharca, aşkın kederinden
    kalbimde tebessüm
    sendeyim
  • seninle karşılıklı oturup bordeaux'da iki kadeh chateau latour içmek için ne yapmam gerekiyor?
5449 entry daha
hesabın var mı? giriş yap