50816 entry daha
  • dönüştüğün şey, hem çevren hem kendin için zarardan başka bir şey değil.

bunun farkındasın ve bu durumu normalleştirmek için; okuduğun romanlardan işine gelen karakterler ile empati yapmaya çalışıyorsun.

seni anlıyorum. ama affetmiyorum.

sen kötülüğün vücut bulmuş halisin.
  • arasana ya. ozledim deyip gorusmek isteyip sonra aramamak nedir?40 yasina geldin bence bu sacma sapan tavırlarından kurtulmuş olman gerekiyordu
  • keşke ümit hocam sayesinde kılıçtar kazansaydı. o zaman seni bir kere daha görmek isterdim. bana ettiğin hakaretlerin son durumunu sormak isterdim. o kadar zaman bıyıklarıma laf ettin, gittin hem çirkin bıyıklı hem sözünden dönen liboşlara oy verdin değil mi? türk solundaki çelişki yumağı dinmedikçe bizden olmayacaktı zaten. keşke o çirkin bıyıklı ve riyakarlar yerine nurullah ankut abimizi dinleseydin. en azından beni bir beş dakika dinleseydin ama ön yargılarını bir kez olsun kaldırarak. ben sana öğretirdim solculuğu. robespierre abimizden başlardım, troçkiden çıkardım. senin kadıköy solcuların vallahi liboş billahi liboş. assamblee nationale tekrar gelse ne sağda otururlar, ne solda ortaya geçerler hem ayranım dökülmesin, hem kötü şeyler yaşanmasın derler. sevgiler hala türk milliyetçisi eski sevgilin. (yazarın notu: beni ırkçılıkla suçlamak, kendini göz önünde tuttuğunda birazcık saçma gelmiyor mu?)
  • bağımızı tamamen koparmadan önce daha yapıcı bir tavırla davranmanı ve duyduğun olayın yaşanıp yaşanmadığını bana sormanı dilerdim. tam da iyi ve sağlıklı bir arkadaşlık kurmaya başlamıştık oysa. tamamen kestirip atmaya yönelik bir üslup takınman senin gözünde ne kadar değersiz olduğum düşüncesini aklıma resmen çiviledi.
  • arkadaşlar ben hayvan gibi çalışmak istiyorum. elim ayağım yanıyor çalışma şevkinden.

lütfen çalışmak isteyen birileri varsa benimle iletişime geçsinler. batıyoruz. hatta çoktan battık da, dayağı kimden yiyeceğimi bilmek istiyorum. benim suçum olan şeyler için köpek gibi çalışmam lazım. malum. denge .iker. denge .ffetmez.
  • şairin dediği gibi;
    iyiler çabuk unutulur,
    sen beni kötü hatırla!
  • bugün ankara'ya geldin. uzun bir aradan sonra son üç gecedir karmakarışık, savruk rüyalarıma neden tekrar girdiğini ankara'ya geldiğini öğrendiğim zaman anladım. artık kalbimde hissedemiyor olsam da ruhumda, en derinde hala sana ait birşey olduğunun ne yazık ki farkındayım. ankara'ya adımını attığın yerle benim o an bulunduğum yer arasında bir kilometrelik bile mesafe olmadığını farkettiğimde ne düşüneceğimi, ne hissedeceğimi bilemedim. tek bildiğim şey; beni böylesi tepkisiz bir insana dönüştürmeye hakkının olmadığıydı. bu kadar yakınımda olduğunu bilmek içimde kocaman bir boşluktan başka bir his yaratmadı. seni özlemeyi, sana kızmayı, senin için üzülmeyi, acı çekmeyi unuttuğumu ve sana dair tüm hislerimi kaybettiğimi bir kez daha anladım. bana hala özür borçlusun. bana, bize yaptıkların için seni hiçbir zaman affetmeyeceğim.
  • her şey yolunda mı?
  • burada küfür edebiliyor muyduk ben kaçırmışım pardon
  • beraber uyuyalım derken kastettiğim şey: video
    uyumadan önce de böyle kaliteli, bilgilendirici sohbetler ederiz hem.
    "ya da dün gidelim" dediği yeri senin sesinle duyuyorum. bu videonun acilen silinmesi lazım ya.

edit: isyan ediyorum gibi olmuş ama etmemiştim. gülerek yazmıştım "acilen silinmesi lazım" kısmını.
5759 entry daha
hesabın var mı? giriş yap