• dyson dedenin kendisinin tanıttığı yüksek teknoloji ürünü dikey süpürgelerin nirvanası.

  yurtdışı fiyatı 699 dolar ancak pek stok yok. türkiye fiyatı baya bir okkalı olacaktır maalesef.

  videoyu ekliyorum fazla ingilizce bilmenize gerek yok, konuyu rahatça anlayabiliyorsunuz.

  james dyson yeni dikey süpürgeyi tanıtıyor - youtube
 • düşünce süper ama gerekli mi? bence değil. v8 ve v11 kullanıyorum farklı yerlerde, iyidir.
  partiküllerin ne olduğu da önemli değil bana kalırsa.. alercik bireyleri bilemem.
 • geçen aylarda v11 absolute extra versiyonu aldım inanılmaz bir cihaz. bu üzerindeki led parkeleri temizlerken kesinlikle daha avantajlı olur gibi gördüm. v11 e ek en gerekli özelliği o olabilir.
 • dyson da tıpkı apple gibi bir strateji yönetiyor.

  son versiyonu alıyorsun hoop yeni bir tane çıkarıyor ve tıpkı apple telefonlardaki gibi eski modellerin şarj ömrü kısalıyor, iş görmez hale geliyor.
 • şeytan dürtmesi yapan süpürge. her an gidip alma düşüncesi ile almama düşüncesi pamuk ipliğine bağlı.
 • daha önce ihlas clean max kullanıyordum. bu cihazı aldım ve 1 aydır kullanıyorum. belirtmem gereken ilk gözlemim gerçekten çok güçlü bir makine. ancak karşılaştırma yaptığımda aynı sınıfta olduklarını düşünmüyorum. dyson gözüme fazla ufak geldi. bu cihazla ancak günlük işlerinizi yapar, evinizi tozdan arındırırsınız. ayrıca kullandığınızda parçalarının fazla dayanıksız olduğunu düşünüyorsunuz. bazı parçaları kullanma sırasında bildiğiniz oynuyor. yanlışlıkla kenara koyduğunuzda ya da elinizden parkeye düşürseniz haznesinin kırılacağından emin gibiyim.

  bunun dışında makine kendini biraz fazla kirli gösteriyor, hazneyi gösterdiği için sürekli cihazı temizlemek insanın aklından devamlı olarak geçiyor. motora su kaçar diye elleyemiyorsun da...

  ben bu cihazı öneririm ancak aldığınızda bu cihazla evde evrim yaşayacağınızı düşünmeyin. size sadece ufak olduğu için günlük temizlik yaptırır bu şekilde tozsuz yaşarsınız...

  dyson'dan önce ben suyla çalışan makine kullanırdım v15'de suyla çalışmasa da haznesinden tozu kaçırmıyor çektiğiniz tozun %95'ini hapsedebiliyor.

  son olarak lazer olayından bahsedeyim. size temizlik yaptığınızı ispat eden bir yapıt. evde ne kadar toz olduğunu görüyorsunuz. gece çalıştırmanız hoşunuza gidecektir. ilk çekişte tamamına yakınını makine hapsediyor ancak tasarım açısından aparatlar çok ergonomik değil. kolay şekilde her yere ve kenara girmiyor.. özellikle kenarlar tozlu kalıyor. bence çok mu dert değil. paspasladığınızda kurtulursunuz.

  makine şu an çok iyi çekse de zamanla aparatların ne kadar yıprandığını göreceğiz. eğer sağlam kalırsa esas puanı dyson benden o zaman alacaktır.

  herkese temiz bir ortam dileklerimle...
 • plastik asiri kalitesiz
  iki defa iade etmek zorunda kaldim. ilk gonderdikleri makinenin borulari gevsekti ve makineye takiliyken oynuyordu yerinden. dysonla gorusup iade ettim yeni makine siparis ettim. bir umut bir urunde defo vardir diye ancak yenisinde de ayni sorun vardi. hadi dedik boyle yapmislar madem kullanalim. 1 hafta gecmeden tetigi iceri goctu artik cikmamaya basladi. ikincisini de iade ettim. önermem.
 • daha hafif versiyonu için
  (bkz: dyson v12 detect slim)
  kedi köpek sahibi olup v12 kullanan varsa yeşillendirsin pls. toz haznesi yeterli geliyor mu merak ediyorum.
 • su yasimda durduk yere bir supurgeye asik olmami saglayan guzellik.

  evet pahali fakat uzun donem icin guzel bir yatirim. bir suru farkli baslik, guclu emis gucu, ergonomik tasarimi, asiri pratik olmasi, yesil lazerli gorunmeyeni gosteren basligi ve neyi ne kadar cektiginizi ekranda gosteren cilgin aksiyonlari ile deger.
  sarji daha uzun gitse mukemmel olurmus ama bu haliyle bile her kurusa deger. devamli temizlik yapasim geliyor.*

  seviyorum.
 • dyson kendi sitesinde kurdaki artıştan dolayı dün sabah süpürgenin satışını durdurdu.
  dün baktığımızda trendyolda ve hepsiburada da bi kaç tane vardı, fiyatı 6899 tl.
  aynı sitelerde bugünkü fiyat 10.000 tl.
  bugün, en uygun burada var 8499 tl.
  almayı düşünüp black fridayi bekleyenlere geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap