• conmech nicki ile güzel videolara imza atan bir oyuncu adayı.

  http://www.youtube.com/user/conmech/
 • şurada da ikamet etmektedir . . . http://vimeo.com/channels/conmech

  ayrıca 1. dan aikidoka'dır kendisi. ölüm makinesi gibi bir şey.*
 • mizah dergilerinde yazmış olan uzay bilimcidir kendisi aynı zamanda ve izmir'den başka yerde ikamet etmez. yani genel toplamda efe izmir'li aikido ustası bir oyuncu-yönetmen uzay bilimcisidir. biraz karışık olduğunu ben de fark ettim sözlük!

  (bkz: piyano çalabilen meksikalı patlayıcı uzmanı cüce)
 • sonunda deşifre olmuş. ergenekoncuların sivil kanadının lideri olduğu zaten biliniyordu. artık laikçileri kim savunacak bilinmez.

  yha haberi
  kaynak: http://yalanhaberajansi.wordpress.com/…esifre-oldu/
 • et fiyatlarının son bir yıl içerisinde %60 oranında artması, kaçak et kesimini arttırdı. hijyenik olmayan koşullarda kesilen at ve eşeklerin halka daha ucuz fiyata satıldığının öğrenilmesinin ardından izmir sağlık müdürlüğü ve izmir zabıtasına bağlı ekiplerin aylar süren çalışması sonucunda, efe aydal ve beraberindeki 11 kişilik hayvan hırsızlığı ve kaçak et çetesi nallı kuzu adı verilen operasyonla çökertildi. pınarbaşı’ndaki bir depoda eşek keserken suçüstü yakalanan efe aydal’ın, 5 safkan ingiliz tayına tecavüz eden aygırın da sahibi olduğu öğrenildi. depoda yapılan aramalarda kaçak olarak kesilmiş ve piyasaya sürülmeye hazır toplam 350 kilogram at ve eşek eti ele geçirildi.

  izmir il sağlık müdürü özcan elkatmış, insan sağlığını tehdit eden bu tür kesimlerle mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceğini ifade ederek, “müdürlüğümüz tarafından el konan etlerin, efe aydal ve çetesinin yemesi için 2 gün süre verildi. yeni düzenlemelerle para cezası yanında böyle cezalarda vermeye başladık. böylelikle caydırıcılığımız artıyor. halk sağlığını tehdit eden her türlü faaliyete karşı yoğun denetimlerimiz ile hem caydırıcı hem de önleyici görevimizi eksiksiz olarak yerine getireceğiz” dedi.

  efe aydal’dan şok açıklama: “onlar eşek değil nallı kuzu”

  pınarbaşı’ndaki kesimhanelerinde çökertilen çetenin elebaşısı operasyonun ardından yapılan sorgusunda şok açıklamalarda bulundu. sorgusu alınmak için götürüldüğü pınarbaşı karakolunda yaptığı işin savunan efe aydal, “onlar eşek değil, nallı kuzu. ayrıca türkiye’de nallı kuzu kesmek ne zamandır suç?” dedi. türklerin orta asya’daki yaşantısından örnek vererek vatandaşa şifa için nallı kuzu eti yemesini tavsiye eden efe aydal, “kalp hastası ya da damar sisteminde bozukluk olanlara nallı kuzu eti yemeyi tavsiye ediyorum” dedi. türklerin orta asya’dan bu yana at eti yediğini söyleyen aydal, “at ve eşek etinin en fazla kesildiği dönemde bu konuyu araştırdım. o yıllarda adana’da at ve eşek kesen iki fabrika vardı. bu fabrikadakiler bu etleri çok güzel bonfile haline getirip, fransa’ya ihraç ettiklerini söylediler. araştırın; fransa’da en makbul et, yağsız olduğu için at ve eşek etidir.” diye konuştu.

  operasyonda ayrıca 5 adet kasatura, 10 adet satır, kesimde kullanılan aletler ile kasaplara et servisinde kullanılan soğutuculu araç da ele geçirildi.

  kaçak kesim yapan çetenin kullandığı bıçak ve sallama gibi kesici aletlerle birlikte ele geçirilen üzerini pas kaplamış satır ise dikkat çekti. ayrıca çetenin bu aletleri olası bir darbede teşebbüslerinde de kullanacaklarını bildirildi.

  kaynak:
 • dizinin son bölümünü izlememiş arkadaşlarına mail, facebook ve telefonla son bölümü anlatan efe aydal kızgın arkadaş grubu tarafından linç edilmiştir. ağır yaralanan efe aydal, eşrefpaşa devlet hastanesine kaldırılmıştır.

  kaynak
 • uçak teorisinin çöküşü

  ortalığı yine süper iğnelemiştir. yine güzel dokundurmuş.

  http://www.facebook.com/…4939123956&oid=29661929308
 • başarılı işler yapmaya devam etmektedir.
  nihat genç vs oran pamuk düellosunun videosu burada:
  http://www.youtube.com/watch?v=m_gryaob01k

  not: evet "oran pamuk". yanlış yazmadım.
 • (bkz: #22506594)
 • ilk bobiler.org da keşfedip devamlı sitelerini, hayran sayfalarını vs. takip ettiğim sivri dilli abimiz. saygılar conmech reyiz.
hesabın var mı? giriş yap