32701 entry daha
  • yeni chp genel başkanı olacaktır. at fava bekle
  • chp tarafından belediye başkanı adayı gösterilmeyecektir. istanbul için dişe dokunur bir iş yapmamıştır.
  • 1 ekrem imamoğlu: cumhurbaşkanı adayı ben olacağım!
    2 ekrem imamoğlu: cumhurbaşkanı yardımcısı ben olacağım!
    3 ekrem imamoğlu: chp genel başkanı ben olacağım!
    4 ekrem imamoğlu: 2024'te de ibb adayı ben olacağım!

sanırsın ki; chp'yi kuran irade, chp'ye
    paraşütle anap'tan geçen imamoğlu için
    chp'yi kurmuş ya da chp'de ondan başka adam yok..!
  • erdoğan erbakanın gölgesinde kalsaydı hiçbirşey kazanamazdı silinir giderdi kk gölgesinde kalırsa silinir gider kendi bilir
  • iyi partiye geçmesi ve iyi partiden ibb adayı olması gereken kişidir
  • kılıçdaroğlu gölgesinde silinmiştir.

aramızda kalsın kazanıyoruz parodisi ile hatırlanacaktır.
  • ikinci şahsım hazretleri.

ülkenin önümüzdeki 30 yılına ambargo koymak için el ovusturuyor.

siyasetteki en başarısız insanlardan biri.

üstelik kendine trol ordusu kurmuş.

zeynep bastık gibi para vermiş galiba kendini övdürüyor.

bakın;
    ülkenin yüzde 60'ına göre istanbul'da durmayan, hep tatile giden bir belediye başkanı.

ülkenin yüzde 60'ına göre, teknelerde yabancılarla buluşan bir ajan.

ülkenin yüzde 60'ına gore pkk ile işbirliği yapan biri.

yerel seçime 10 ay var halen daha başka işlerle uğraşıyor.

cumhurbaşkanı yardımcısı olamadı, şimdi chp'nin başı olmaya çalışıyor.

yav sen ülkenin en büyük belediyesinin başkanısın. azıcık sahip çık şu makamına.

sen dimyat'a pirince giderken, elindeki bulgurdan olacaksın.
  • kendisi için son seçimde cumhurbaşkanı olmak, chp'ye genel başkan olmaktan daha kolaydı. halk arkasındaydı, dedesine baş kaldıramadı. deden kendini de seni de ülkenin geleceğini de ateşe attı.

bir chp kurultayı olacaksa ve kılıçdaroğlu aday olacaksa kendisinin aday olması imkansızdır. o cesaret yokmuş onda. hoş, olsa da kemal kılıçdaroğlu'nun kendi seçtiği delegelerin kendisini başkan seçtiği fantastik chp yapısında atatürk gelse chp'ye genel başkan olamaz ya, neyse.

kötü günler bekliyor kendisini. ortalık durulsun erdoğan keyfine oynayacak seninle ekrem başkan, üzgünüm. kayyum, hapis...

o günler gelirse halktan destek isteme. halk bir kere uzatır o eli...
  • chp'nin ibb başkanlığı yapmasına bir türlü izin vermediği, seçilir seçilmez zorla güneydoğu turuna çıkarılan, chp'nin tüm faaliyetlerine zorla sokulan belediye başkanı.

istanbul'da kendini kanıtlamadan, istanbul için ciddi atılımlar yapmadan fazla zıplar hale geldi.
  • içimde sosyal medyadaki gaza gelip çok fena ortada kalacak gibi bir his var. chp'de kk'nın yerine geçme ihtimali olanlara ne oldu biliyoruz.
9103 entry daha
hesabın var mı? giriş yap