• seçimden önce ''ben bu seçimin en çalışkan neferi olacağım'' diyordu.

o zamanlar aday olma ihtimali vardı, her programda aday olacak mısınız sorusu geliyordu o da aday olmasam bile diyerek bu cevabı veriyordu.

açıkcası o zaman izleyenler bunun siyasi bir cevap olduğunu düşünüyordu.

süreç geldi, aday yapılmadı lakin söz verdiği gibi sürecin en çalışkan neferi oldu.

2.5 ayda 101 mitingle dünya siyaset tarihine geçti.

ben senden razıyım ekrem başkan.

kemal bey kazanamayınca saldırılacak ilk isim olacaktır, belediye başkanlığından alınabilir işte o zaman istanbul en büyük sınavını verecek.

istanbul halkı için kader günü olacak seçtikleri başkana sahip çıkacaklar mı? umarım hiç yaşanmasına gerek kalmaz.
  • bu adamdaki karizma akp'lilerin hiçbirinde yok. adamın her yerinden karizma akıyor.
  • bugün kendisinin üsküdar'daki mitingine katıldım. kendisi aday olsa oy verirdim ama kemal kılıçdaroğlu'na bu seçimde oy vermeyeceğim. seneye yine sen aday olursan sana veririm ekrem abim ve 2028 seçimlerinde kemal amcama yine oy verebilirim.
  • kılıçdaroğlu aslında ekrem imamoğlunun yanında durmayarak kaybetti ama bunun farkında bile değil eğer davada ceza aldığından yanında olup da halkı bu hukuksuzluğa inandırabilseydi her şey çok farklı olurdu...
  • süperstar alfa belediye başkanı.
    "tek duygum 14 mayıs’ta seçimi kazandıracak insanlardan olmak. bu sürecin en çalışkan neferi olacağım, bunu göreceksiniz" dedi ve dediğini de yaptı. en çok miting yapan, en çok çalışan insan oldu. seçim sürecinin son günü, bugün bile üç miting yaptı. aslansın kaplansın başkan.
  • aday olup yüzde 55 üzeri oyla efsane olma şansı varken gidip kemal kılıçdaroğlu'nun yancısı olup kestane olmuştur. mansur yavaş da aynı yolu seçmiştir.
  • bu akşam çıkıp kazanıyoruz gibi bir açıklama yapamayacak olan başkan.

bu akşam ibb’yi de kaybedeceği tescillenecektir.
  • yarın erdoğan kazanırsa akp'nin bundan sonraki hamlesi imamoğlu'nu kumpasla ibb'den alıp kayyum atamak için uğraşmak olacaktır, çünkü bir yıl sonra belediye seçimleri var,o seçmler öncesi erduvan mutlaka ibbyi ele geçirmek isteyecektir, o yüzden imamoğlu etrafına verdiği aldığı paralara ihalelere kayıt kuyutlara, danışmanlara, yanında yöresindekilere, bağlı şirketlerde çalışanlara yöneticilere çok dikkat etsin
  • dünya şöyle bir yer, mesela hüloğ diye bağıran yengeyi çok karizmatik bulabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap