• 'son olarak mutfak bölümüne giren imamoğlu, çalışanlara, "yemekte ne vardı" diye sordu. "musakka var. sizin için de antrikot" yanıtını üzerine imamoğlu, "olmaz, yanlış. birine musakka, birine antrikot olmaz. bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi'

eko başkan'ın ilk icraati

başkan yeter artık göz pınarlarımız kurudu...
  • demek ki önceki başkanlar, belediye çalışanları musakka yerken kendileri antrikotu gömüyormuş.

bunu bize gösteren hadise.

aynen devam başkan
  • ejder meyveli smoothie içen, zencefilli somonlu sushi yiyen devlet büyüklerinden sonra ilaç gibi gelmiştir. yürü eko başkan.
  • inşallah bu hareketler sürekli olur.
  • helal olsun.

umarım seçimin yenilenme ihtimaline karşı yatırım yapmıyordur.
  • ıkisine de aynisi olacak derken musakkayi mi yoksa antrikotu mu kastetti acaba? musakkayi daha cok sevdigimden benim icin bu karar cok onem arz ediyor. saygilar.
  • hak yemem, hakkımı da yedirtmem, şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum diyen güzel insan. kendileri ejder meyvesi, birkaç liraya tandır yiyen ve halka asgari ücret, tanzim kuyruğunu reva görenlere örnek olsun
  • hanımefendiler beyefendiler,

sanırım hepimiz bir hayal dünyasındayız. son 1 aydır ne istersek olmaya başladı. mecnun ç'nin hayal alemi gibi bir şey. birimiz aslında tuzluk falan çıkacağız. korkuyorum iyice.

edit: ayrıca öğlen antrikot mu yenir zaten. mis gibi pilav musakka cacık ile öğlen geçer.
  • güzel ve şaşılmaması gereken bir harekettir.

ekrem imamoğlu'nun tavrının hoşluğu, eşitlik vurgusu bir yana esas görülmesi gereken, koca adamların "sizin için antrikot var başkanım" diyecek ezilmeyi ve el pençe divan durmayı yaratan, insanları böcekleştiren düzenin sefaletidir.

''bu mafya iktidarı, bu kötülüğün organize olmuş hali hak ettiğini bulacak!''
  • ama sorsanız cehapeliler halktan kopuk; kendileri halkın içinden; di mi ama yersen?
hesabın var mı? giriş yap