248612 entry daha
  • uu senseyşınıl!

bu, yeni yaşımın ilk cümlesi. burada olsun, burada dursun istedim.

bugün yeni yaşımın ilk günü, güzel bir gün olsun.

hediyeler ve güzel dilekler için;

adres —> görsel

teşekkürler, sevgiler, bay!™

©
  • pilav 2 gündür tutmuyor moralim bir miktar bozuk
  • keşke kadın olsaydım diyorum çoğu zaman. keşke.
  • bu hayati akpliler ve gsliler yasiyor, ben buna inanirim bunu bilirim.

neyi istediysek olmadi, bosu bosuna polyannaciligin luzumu yok. kaybeden tarafi secmekten biktim ben.

hic sevmemis olmayi dilerdim bazi seyleri.
  • arada karşı cins yazarların profillerine girip yazsam muhabbet edilebilecek bir tip mi acaba diye bakıyorum. en çok favorilenenler kısmına bakıyorum full futbol entryleri görüp terk ediyorum sonra profilleri. bu kadar kalabalık olunca kendimize benzeyen insanları denk getirmek de çok zor. öyle seks ya da sevgili ya da herhangi bir beklentiyle de yapmıyorum bunu. mesajlaşmayı da çok iyi başaramıyorum ece üner ciddiyetindeymişim gibi algılıyor insanlar birden aslında çok da eğleniyorum ama mesajlaşmayla alakalı problemlerim var sanıyorum bunu ben de fark ediyorum. salıyorum o yüzden. bunu hayatımın bir paradoksu olarak kabul ettim böyle de devam ediyorum artık çok okayim bu duruma da. napiim tabiatım böyle :(
  • 30 yaşına geldim, halen kadınlarda müzik tarzımın uyuşması, onlara "tutulma" oranımı çok fazla arttırıyor. azalarak biter diyordum, çoğalarak devam ediyor.

atıyorum temmuzda zhu konserinde uyuşmuş halde cocaine model söyleyen bir kadın görürsem net aşık olacağım.
  • konuşmaya anlatmaya o kadar ihtiyacım var ki. ama o kadar gücüm yok ki :(
  • hayat kötü kitaplara vakit ayıracak kadar uzun değil.
  • yarın bir randevum vardı ama neye randevum vardı hatırlamıyorum. salı günü sırasıyla diyetisyen, güzellik merkezi, dermatolog randevum var. fakat pazartesi neye randevum vardı hatırlamıyorum.

edit: dişçiye gideceğim buldum.
  • boşa koysam dolmuyor, doluya koysam almıyor gecelerini sevmiyorum. enerjimi yiyip bitiryorlar.
22770 entry daha
hesabın var mı? giriş yap