26450 entry daha
  • (bkz: ekşi siyaset)
  • ben söyleyeyim, ömrü çok uzun değil bu sitenin.
  • ekşi sözlük yasaklı. akp yasağı kaldırmama konusunda da kesin kararlı. domain değiştirerek idare ediliyor.

aklımdaki soru şu: neden site hâlâ aktroll kaynıyor, neden bunlara tahammül ediliyor? acaba uzlaşma sağlanır, açılırız diye bir umutları mı var?

bence öyle bir ihtimal yok, sitede aktroll beslemek tamamen akıl dışı bir durum.
  • yeni gelen engellemeler ile birlikte ios 10 kullanilan cihazda en verimli sekilde kullanma yontemi aradigim platform. tecrubeli suserlar yesillendirirse sevinirim.
  • başlıklarını alt alta okuyunca daraldığım, sıkıldığım, kendimden nefret etmeme neden olan oluşum. hayat zaten zorlarken bizi, ekşi'de de sürekli bohem başlıklarda hakaretlerin uçuşması içimi daraltıyor.
  • yıl 2012 yalnızım arkadaş yok kimse yok işe git gel. sadece ekşi var. reis görüşlü bir okulda çalışıyorum. ekşiyi işte fetöyü sevmeyen muhalif solcu bir platform olarak biliyorlar. tü kaka asla açmıyorlar okumuyorlar. şehrin yüzde 70'i akpli. ekşiyi açıyorum kutsal bilgi kaynağı. deli gibi felsefe okuyorum ilgileniyorum kendim bir şeyler yazıyorum falan. nefes alıyorum burada. kafa olarak soyutluyorum kendimi şehirden, iş yerindekilerden. ekşi bizim, ortak düşünceleri paylaşan hemen hemen aynı kültüre iq'ya sahip insanların olduğu bir platform. yıl 2012.
    çok özlüyorum.
    şimdi entry seçerek başlık okuyoruz. buraya nasıl sızdınız abi sızmadığınız bir platform kaldı mı şu ülkede?
    çok üzülüyorum. ve hâlâ inanamıyorum.
1649 entry daha
hesabın var mı? giriş yap