• herkes bir yukarıdaki yazara hediye alabilir. bu maddi olmak zorunda değil bence iki güzel kelamdan da güzel bir hediye olabilir. inanıyorum sözlük yeni yıl ruhuyla yapabiliriz.

edit: ben ilk olduğumdan altımdaki ile al gülüm ver gülüm yapıyorum.

hediye editi: pek sevgili minnoklokumcuk bu yıl senin yılın olsun. upuzun tatillere çık, güzel güzel insanlarla tanış, kahkaha atmaktan göbeğin çatlasın inşallah. mutlu sağlıklı yıllara.

yeni yıl dilekleriniz bende şimdiden tutmaya başladı, katılan herkese çok teşekkür ederim. cigaralarnerdenin uyarısıyla son katılan kişiye de tekrar yazarak döngüyü tamamlayacağım, kimse dileksiz kalmayacak.
  • dilek zincirinin uzunluğunu merak ettiren, tebessüm dolu güzel bir uygulama. şimdilik bir arpa boyu yoldayız gibi*. herkes bir üstteki yazara da yeni yıl mesajını iletebilir sanki.

siftah benden olsun o zaman*: sevgili saksak turizmin yavsak yolcusu sağlıkla yaşayın yeni yılınızı, gönlünüzce olsun her şey. nicelerine.

edit: fikir için değerli yazar kardeşimize ayrıca teşekkürler. hoş.

teşekkür edit'i: sevgili doymamis cocuga mektup, çok incesiniz, ben de 2015'in sizin için eşsiz bir yıl olmasını dilerim. sevgi, bolluk ve bereket dolu olsun kozanız*. teşekkürlerimle.

atlanılan kimse olmamalı edit'i: sevgili skartish, o kadar sevdikleriniz ve hayranlarınızla tıkış tepiş dolu olsun ki çevreniz, adım atmakta zorlanın inşallah*. yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.
  • su ana dek gundem yogunlugundan pek dikkat cekmemis guzel oneri.

sevgili minnoklokumcuk, yeni yilin huzur icinde, saglikla, dertten tasadan uzak, sevdiklerinle mutlu gecsin.

yeni yil baslangiclarinda icimizde besledigimiz umutlarimiz, yerini tum yil boyunca korusun.

edit: sevgili areira, ne guzel bir dilek.tesekkur ederim. senin icin de yeni yilin guzellikler getirmesini dilerim. umarim istediklerine kavusacagin istemediklerini atacagin bir yil olur.
  • sevgili ebumara,
    2015'te tanımsız entry girme. format seni çok seviyor, sen de onu onun seni sevdiği kadar sev.

af buyrun fakat sikim gibi fikir, iştigal edecek daha düzgün bir şey bulmanız dileğiyle.
  • sevgili (bkz: bana jacob diyolar)

yeni yılda kufür itme.
  • sevgili thereisnowayyoubitch

hediye konusunda nickine odaklanmanı öneririm. yeni yıl sana tertemiz iççamaşırlar getirsin. iççamaşırlar çok önemlidir. bi de yeni yılda umarım çok gezersin. öptm kib bye aeo slm nbr
  • sehr geehrter herr / geehrte frau kalpsiz mikrop,

yeni yılda kendine az biraz iyi davranmanı ve olumlu şeyler düşünmeni diliyorum.
  • lieber kopuksenaryo, gel bi de beni iste be kardeşim naptın öyle. yeni yılda hepsinin beş katı senin olsun, dein suedenpark.

edit: ysfhçka da yalnız olmasın**
  • sevgili fermi paradoksu,

umarım yeni yılda 3 tl'ye 200 tl veren nice güzel iddaa kuponları tutturursun,yeni yılın kutlu olsun.

edit:iddaa oynamıyorsan da başla bence.haftada 3 tl'den oynarsın.kupon yardımı da yapabilirim.*

edit 2 :artık nasıl yalnızsam koca başlıkta yeni yılı kutlanmayan nadir yazarlardan biri oldum.neyse ben gidip biraz yabancı dizi izleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap