11932 entry daha
  • eğlenceli bir iş arıyorum. beklentim asgari ücret ya da 500 - 1000 fazlası. neredeyse tüm piyasada bana o ücretleri veriyorlar.

32 yaşındayım, önlisans mezunuyum.
  • istanbul , tecrübeli grafik tasarımcı, kurumsal şirket , portfolyosu zengin adaylar lütfen dm atın
  • 43 yaşındayım. beşiktaş'ta oturuyorum. eyt'den dolayı emekliyim. ticaret lisesi mezunuyum. 20+ sene aynı şirkette çalıştım. b sınıf ehliyetim var, 25 yıldır araç kullanırım. zaten emekli maaşı da alacağım için öyle çok büyük bir maaş beklentim yok. yaşım da genç olduğundan keyif alabileceğim, huzurla çalışabileceğim, bir iş arıyorum.

işin tempolu, hareketli olması hiç sıkıntı değil. buradan yazınca bir şey ifade etmez ama yine de belirteyim güven duyabileceğiniz bir insanımdır. büyük hırslarım yok, üçkağıttan anlamam, kimsenin malında mülkünde gözüm yoktur. ama işimi layıkıyla yaparım, çabuk anlarım, düzenli ve tertipli çalışırım.

öyle işte. aklınızda olsun...
  • adana`yeni açılacak işletmelerimiz için en az lise mezunu,takım çalışmasına yatkın,öğrenmeye açık ekip arkadaşları arıyoruz. ihtiyaca göre halihazırda açık olan işletmelerimiz içinde düşünebiliriz fakat yeni açılacak olan işletmemiz öncelikli. bay-bayan arkadaşlar ulaşabilir.
1474 entry daha
hesabın var mı? giriş yap