1039 entry daha
  • bu da kendini iyice manyak etti!
  • muhalifim ama oy kullanmadım.

2 sebebinden birisi bu adamdı.
  • bazı insanlar vardır, ilk bakışta kendilerinde bir şeylerin eksik olduğunu fark ettiğiniz. emin çapa da böyle. fark etmediyseniz dikkatli bir bakın. ne eksik? şayet fark edemediyseniz aynı şey sizde de eksik demektir. evet nedir o? (bkz: dayak). evet tam olarak öyle. dayak. emin çapa'nın en büyük sorunu hiç dayak yememiş olması. her hareketinden anlıyorsunuz. o temkinlilik hiç yok. insanlara hakaret etme, istikamet çizme, tepeden bakma gibi davranışları yaparken ne kadar da rahat değil mi? neden? çünkü temkinlilik duygusu yok adamda. "biri bir gün ağzımı yüzümü kıracak." diye bir endişesi yok. ha dayak yiyen insanlarda da bu durumu görürsünüz ama durdukları yerler vardır ve iyi bilirler. bu adamda tam olarak eksik olan da bu.
  • altar boy sesi ile kulak tirmalayan kişi.
  • bu adamın ne olduğu olmayan doktorasını olmayan bölümden pazarlamasından belliydi, sonra iyice bokunu çıkardı ekonomideki kötü gidişatın kaçak insanlarla alakası yok dedi.

şimdiki haline yorum yapmaya değmez. rezalet.

tanım: kişi
  • anadolu ajansı için "yazılım kullandınız" diyen adam. hayırdır ne yazılımı kullanmışlar? windows falan mı kurmuşlar?
    excel tablosu mu yapmışlar? ne değişik adamlar bunlar ya.
  • (bkz: cırlak)
  • söylediklerini işi gereği söylüyor ve ekmeğinin pesindeyse anlayışla karşılarım.

yok gerçekten inanarak söylüyorsa haline üzülürüm.
  • iyice sıyıran chp'li. ben bu herif yüzünden neredeyse gidip rte'ye oy verecektim. neyse ki boykot kararımı bozmadım. yazık sana. ha bu arada sizi suçlu ilan etmiş chp'liler.

https://twitter.com/…ldz/status/1665038295607246849
  • kendisinin geçtiği yollardan ben geçmediğim için eleştiremeyeceğim kendisini. sadece söylemlerine bakarak haklı abi adam diyebilirim.
179 entry daha
hesabın var mı? giriş yap