• tam evlenmelik çocuk

not: söyleyen bir travesti idi. sevinç ile hüznü bir arada yaşadım.
  • yil: 2013
    saat: 6:03 pm

bobby blitz'in tekrar tekrar dinledigim video'su hatun kisi tarafindan duyulup:

n: kimin sesi o? (bkz: paranoyak sevgili tripleri)
    j: bobby blitz! overkill'in vokalisti. haha! nasil? hahaha!
    n: sen daha guzel guluyorsun.
    j: but this is fucking awesome! hahaha!

tanim iceren edit: cirkin bir is adaminin hayatini anlatan romanin adi. hahaha!
  • en son aldigimi hatirlamiyorum ama verdigim iltifat:

"test numunelerin cok guzelmis"
  • ''zayıfladın mı sen?''
  • unutulan iltifattır. hatırlamıyorum lan bildiğin. artık kaç sene geçmişse üstünden...
  • bir, iki gün önce aldığım iltifattir."ellerin çok güzelmiş".

allahı olan bana açıklasın ellerin çok güzelmiş ne demek lan. kos koca 1.85 lik genis omuzlu tuzsuz deli bekir minvalin'deki
    vucutta bula bula guzel olan ellerimimi buldun bu nasıl bir ironi nasıl bir acı lan.

+en çok neremi begeniyorsun?

-ellerini.

+la git.
  • "müthiş bir enerjin var"
  • yokluğunda güneş bile karanlık.
  • benden 2 ay sonra doğum yapan arkadaşımın eşi, o da çok yeni anne olmasına rağmen onun bebeğiyle konuştuğum an sesimin çok sakinleştirici ve bebeğine iyi geldiğini söyledi.
    gözlerim parladı yemin ederim ama çok doğru değil bence çünkü bana güzel gelmiyor sesim hatta kendi bebeğime ninni söylerken bile acaba rahatsız oluyor mu bu cırtlak sesten diye düşünüyorum yalan değil.
    adı üstünde iltifat işte. hemende ciddiye almışım. asdfghklş
  • seksten zevkli aşktan güzel sevgiden değerli şey diye bir başlık açılmıştır sözlükte.

yaşamımda artık yer kaplamayan ama bir vakitler nefes alma nedenim olan insanla bir araya gelinir; bahaneler sudan, konuşacak meselemiz kalmamış.

suskunluk beni bazen rahatsız eder. aptalca olduğunu bilsem de bir kaç sözle bozmak isterim. bu anlardan birini yaşamaktayızdır ve aklıma yukarıda söz ettiğim başlık gelir.

sorarım; sence bu nedir?

el-cevab: seninle geçirdiğim her an.
hesabın var mı? giriş yap