• aptallığın prim yaptığının kanıtı. 10 saniyede iq'm düştü.
  • 700.000 abonesinin 600.000'i bot desek geriye onun zeka seviyesine uygun 10 yaşındaki çocuklar kapsıyor.küçük kuzenim lzlerken gördüm 10 dakikalık videosunda yüzümde ufak bir tebessüm bile olmadı sadece aptal aptal bağırıp küfür ediyor.açıkcası çocuklara kötü örnek olduğunu düşünüyorum.gitsinler pintipanda izlesinler candır o :) (bkz: makyavelist panda)
  • youtube tarafından önerileri ile boğulduğum youtuber. ulan zekama hakaret olarak algılıyorum yeminle.
  • (bkz: enis batur)*
  • milyonlarca çocuğa küfür öğreten bir youtuber, kesinlikle kendi psikolojisi bozuk, küfürün yanında sadist eğilimleri var

uyanık olun analar-babalar, bu herifin kanalına çocuklarınızı yaklaştırmayın.
  • az önce sözlük yüzünden bu yaratığa bir adet görüntüleme kazandırdım. maddi değeri nedir bilmiyorum ama içime oturdu.
  • iticilik konusunda master, doktora falan bırakmamış çocuktur. özellikle bir iki hediye açma videosuna denk geldim de aman yarabbi o ne zorlamadır, o ne sahteliktir öyle diyecek söz bulamıyorum.
  • youtuber'sın ve küfür edersin eyvallah ancak senin abonelerinin %80'i çocuk bunu gelen hediye videolarındada görebilirsiniz (herkese dışkı gitmiyor tabi).bu kadar çocuk seni severek izlerken küfürlü içerik üretmek bira garip geliyor açıkçası insana.itici konuşmaları ve yine o kadar itici ve garip hareketleriyle ben sevmiyorum açıkçası.hatta bir iki insanın yanında açmaya utanırım büyük ihtimal neler izliyorsun vb. tepkiler alacağımdan.yinede izleyene saygım sonsuz.
  • bir diğer pewdiepie özentisi. videolarının montaj şekli bile taklit bu liselinin.
  • çoluk çocuk çombalağa oyun videosu çekip 1m aboneye ulaşmış ergen. ah youtube sen bu hallere nasıl düştün...
hesabın var mı? giriş yap