1235 entry daha
 • kimse olayı namusa bağlamamışken ve olayın namusla, dinle en ufak alakası yokken duyar kasarak "namus 2 bacak arasında değil!'!'!++!" diyenleri görmek gözlerimi kanatıyor. 2 bacak arasında olmayınca seks yapmak normal oluyor çünkü.

  seks yapmak gibi özel bir konu o kadar ayağa düşürülüp basitleştiriliyor ki anlamak mümkün değil. çünkü o esnada hormonlarınız değişmiyor, yükselmiyor, vücudunuzda her şey normal durumda. bir insana temelde bağlanmanızı sağlayan bir eylemi herkesle yapabilme özgürlüğü çok normal bir şey.

  hormonal ve psikolojik anlamda arka planını bilinmeyen konular üstünde sadece duyar üstüne "özgürlükçülük ve namus karşıtlığı adına" boş-beleş düşünceler geliştiriliyor.

  aşağıdaki istatistiklere göre "ortaçağ mentalitesi diyerek" özendiğiniz avrupa ne diyor?
  https://www.indy100.com/…fetime-total-study-7906461

  anlayamanlar için kısaca açıklayayım, ortalamalara göre bir insanın "muhafazakar" sayılması için 2 kişiyle seks yapması gerekiyormuş. avrupa'da bir insanın ortalama hayatı boyunca 6-8 arası cinsel deneyim yaşaması normal karşılanırken 11-16 arasında (yani çift haneye ulaşınca) "seçici olmadığı, ışık vaddetmediği" düşünülüyor.

  ortadoğu diye 23'e takıyorsunuz; avrupa 6,2 ortalama veriyor. dünyayı medeniyetin tepesine taşıyan avrupa ülkeleri de çok geri kafalı.

  peki türkiye'de durum nedir?
  https://www.statista.com/…cted-countries-worldwide/

  dünya ortalamasında lideriz. bu arada sayılara takılmayalım, belki abartanlar mevcuttu ama esas sorun: abartmayı bile övünç kaynağı olarak kullanmamız. orta-doğu zihniyeti diyerek kafayı yemişiz, özgürlük adına, "bakeret 2 bacak arasında" değil diyerek bulduğunuzla yatıyoruz. durumumuz budur ve bu dramdır. avrupa şu an bizden daha ortadoğu zihniyetinde.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap