24 entry daha
 • bahse konu bu entry 2019 nisan ayında yazdığım (#89397599) entryinin devamı niteliğindedir.
  konuyla alakalı çok fazla mesaj aldım. çoğuna da cevap veremedim.

  birçok kişi “peki bundan sonra ne olacak?” şeklinde mesaj atmış. arkadaşlar öncelikle şunu baştan belirteyim, ben kahin felan değilim. televizyonda konuşan hiçbir şey bilmeyen araştırmacı yazarları dinlemektense iyi bir analizle herşeyi görebilmek mümkün.

  yukarıda bahsettiğim entryde “aralarında bill gates gibi zenginlerinde bulunduğu...” diye bir bölüm var önce onun hakkında konuşalım.

  bill gates, katıldığı tv programlarında, kendisiyle yapılan röportajlarında yıllardır pandemiyi gündeme getirip insanların küresel bir salgına karşı hazırlıklı olmaları gerektiğini ve ve ve “aşılanmaları” gerektiğini söylüyor.

  “bill gates ve aşı” yan yana gelmişken kendisinin aşıyla alakalı sicilini duymuştur birçoğunuz. duymayanlar içinde kısaca bilgilendirme yapalım.

  bill gates ve eşi melinda gates ile kurdukları “bill & melinda gates vakfı” geçtiğimiz yıllarda afrika’da çocuklar üzerinde bir aşı kampanyası yürüttü. ardından türk ve dünya medyasında “dünyanın en zengini bill gates ve eşi kendisini afrika’da yardıma muhtaç çocuklara adadı” gibi başlıklar öne çıktı. iyilik meleği bill ve melinda... yersen.

  ve ardından ne mi oldu?

  (bkz: bill gates binlerce çocuğu felç etti)

  internette bir çok türkçe ve yabancı kaynaktan bu konuyla alakalı haberlere ulaşabilirsiniz.

  korona virüsünün arkasından bill gates çıktı iddiası haberi

  2019 ekim ayında bill melinda gates vakfının pandemi konferansı

  konferansa ait video

  video da ilk olarak korona virüsünden bahsederek giriyor. yorumlardan birtanesi de şöyle:

  “etkinliğin gerçekleşmesi 18 eylül 2019
  videonun yüklenmesi 4 kasım 2019
  wuhan ilk vaka aralık 2019”

  ayrıca bill gates’in pandemiyi sık sık gündeme getirdiği demeçlerinden bir tanesine de şuradan ulaşılabilir.

  peki bundan sonra ne olacak?

  ilk entrymde de bahsettiğim gibi bu salgının aşıları daha salgın başlamadan çoktan üretildi. yakında türk ve dünya medyası bu haberleri hızlı bir şekilde servis edecekler. ve duyduğuma göre bu aşı tek bir doz halinde değil de birden fazla(emin olmamakla birlikte 7 olabilir) dozda piyasaya sürülecek. yapacakları reklamları aynen şöyle: korona ve birçok salgın hastalıkları içinde barındıran bir aşı üretildi, virüslere karşı aşı vurunun ve hayatta kalın...

  birçok salgın hastalık diyorum çünkü 2019-20 yılları adeta salgınlar için deneme yılıydı. örneğin sadece ülkemiz için konuşursak:

  (bkz: 2019 uyuz salgını)
  (bkz: 2020 uyuz salgını)

  (bkz: 2019 grip salgını)
  (bkz: 2020 grip salgını)

  (grip her sene oluyor ne alaka diyenleriniz olacaktır. önceki senelerde ki semptomlar ve süreçlerini sözlükte yazılmış entrylerden daha iyi anlayabilirsiniz.)

  ve korona veya sözlükteki ismiyle wuhan virüsü...

  baharında gelmesiyle virüs mevsimi bitmek üzere. tahminim 2020 kasım ayı sonrasında korona ile eşdeğer birden fazla virüs çeşiti yayacakları yönünde. bu sefer korona mutasyona uğradı mı derler bilemiyorum. ve böylelikle “zengin içerikli” aşılarını pazarlayabilsinler. ona göre hazırlıklarınızı ve önlemlerinizi alın şimdiden. asla ama asla medyaya aldanıpta aşı vurunmayın. sağlıklı beslenin, bağışıklık sisteminizi güçlendirin!

  şuan korona virüsü vesilesiyle dünya medyası insanlara “korku terörü” pompalamakta. çünkü aşıları piyasaya sürdüklerinde pazarlayabilsinler.

  bir de bu işin ismini pek de duymadığınız italya merkezli uluslararası terör örgütü lideri (bkz: steve bannon/@zaharoff) ve ekibinin yürütmesi olayı var. onun hakkında da ayrı bir flood yapacağım.

  korona bahanesiyle çin’de, iran’da, italya’da yapılan muhalif avından bahsetmiyorum bile. wuhan şehrinin çin komünist partisine muhalif olması, iran’ın korona bahanesiyle seçime gitmemesi, iranlı bakanların korona virüsüne yakalanması...

  ek bilgi: netflix’de yayınlanan pandemic isimli belgeselin wuhan virüsü patlak verdikten sonra yayınlanması da gayet manidar. izleyin ve sıraladıkları yalanları görün...
138 entry daha
hesabın var mı? giriş yap