47 entry daha
 • ülkemdeki erkeklerin çoğunluğunun içinde bulunduğu durum ve gün geçtikçe simplerimizin sayısı artıyor . umarım birkaç simp aşağıda yazılan tanımları okur ve uyanır .

  -kadınların mesaj kutularına hak edilmemiş övgüler yığarlar . “çok güzelsin" "alev " "senin kadar zeki bir kız görmedim ." kadınların egolarını şişirirler.
  -konuştukları , göz göze geldikleri , etkileşim aldıkları her kadın onlar için “verecek” kadın tipindedir.
  - ışığı gören simp karşısındaki kadını dünyanın en güzel kadını gibi hissettirir .yarabandı olur , özgüven pompalar , övgü yağdırır .
  -sevgilisi olan hatta evli olan kadınlarla konuşurlar ,efor sarfederler çünkü her ilişki bir gün bitecektir ve simp o an orada olmalıdır:d bir umuttur seks yapmak . bu yüzden bekler , yoklar , kanka olur , sırasını garantiler:d
  -arsız ve ısrarcılardır . mesajlarına cevap gelmez ise omurgasız gibi durmadan yazarlar . engellenirler .başka bir hesaptan yazarlar . ararlar , mektup yollarlar .
  -bazıları etkileşimi olmayan bir kıza aşık olur , kızın fotoğraflarını indirir ve saklar , kızı gizli gizli takip eder , hayaller kurar . kendi kafasında kızı sahiplenir .
  -simp sekse o kadar çok muhtaçtır ki az etkileşimi olduğu bir kıza seni seviyorum , sana aşık oldum diyebilir . sekse giden her yol mubahtır.
  -ilgisiz bir kızdan bir tutam ilgi görmek için hediye alırlar . kızı havaalanına götürürler . kızın borçlarını öderler . kıza kraliçe gibi davranırlar .bütün bunları kadın belki bir gün verir umuduyla yaparlar.
  - çoğu için dış görünüş önemli değildir yeter ki karşısındaki kızda vajina bulunsun.
  - vaginaya ulaşmak için 1203102301 km yol gider , 12 saat otobüs yolcuğu çeker , arkadaşlarını satar , yalan söyler , işten izin almak için hasta numarası yapar .
  -“kadını hakkıyla yalamayan erkek , adam değildir . bir kadının en mutlu olduğu an göğüslerine bal dökülüp yalandığı andır :d” ekşide de tanık olduğunuz gibi simpler cinsel içerikli mesajlar paylaşırlar .
  - e-girl’e aşık olurlar .kadının ilgisini çekmek için bağış yapalar. twitchte uyuyan kızı toplanıp 2000 kişi izlerler:d
  -kadınlara karşı yapılan haklı ve yapıcı eleştirilerin en büyük düşmanlarıdırlar . o an beyaz şövalye olurlar .görev aşkıyla feminizmi ,kadın ayrımcılığını ,erkeklerin doğasının dünyayı bu hale getirdiğini , kendileri hariç erkeklerin hepsinin sorunlu olduğunu savunurlar :d
  -kadınlar ne derse desin her zaman hemfikirlerdir:d
  - diğerleri gibi değillerdir . kadın ruhundan anladıklarını söylerler . farklılardır . bu yüzden sosyal medyada farklı olduklarını gösteren mesajlar paylaşırlar :d bu sayede dişilere sıradan erkeklerden farklı olduklarının (nice guy ) sinyalini verirler :d
  -"nice guy" oldukları için vajinayı hak ettiklerini düşünürler . kadın terslerse sik fotosu atarlar , müstehcen konuşurlar:d
  -çaresiz simp kendisini sevmeyen bir kadın için ağlar , üzülür , acı çeker depresyona girer . kadını stalklar . güne kadının instagram profilini ziyaret ederek başlar . kadını her saniye kontrol eder .
  - ne kadar başarısız olurlarsa o kadar çileden çıkarlar. daha fazla simplik yaparlar ve kadınlar daha hızlı kaçmaya başlar. en sonunda "simp god" mertebesine yükselirler. bu seviyede 10 iltifat sonrası sik fotosu gönderilir:d

  sonuç olarak kadın açlığı çeken , akılları fikirleri sekste olan simpler “kadınları “ hayat amaçları edinmişlerdir . simplerin hobileri yoktur , ilgi alanları azdır , kendi kendilerini mutlu edebilecek kapasitede değillerdir . bu nedenle
  kadınlar simplerin genel ilgi alanları olur . boş zamanı bol olan simp bütün zamanı konuştuğu kadına adar . simpler kendisine saygı duymayan kadınların ilgisini kazanmak için ellerinden geleni yaparlar , kılıktan kılığa girerler , analarına bacılarına sövülür , utandırılır lakin pes etmezler onlar için "hedefe giden yolda çekilen çile kutsaldır" :d . özdeğeri az olan simp hoşlandığı kadını hak etmediğini düşünür bu nedenle ilişkiye her zaman katlanarak artan yatırımlar yapar ....ne kadar çok efor o kadar çok köfte simp :)
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap