318 entry daha
 • ben, saçları seyrek ve sık dökülen, gözlüklü, sırtı omuzları kıllı, kilolu bir erkektim. fiziksel olarak tek avantajım uzun boyumdu ama yukarıda yazdıklarım olunca o da pek bir işe yaramıyordu. birde gözlerim var yeşile çalan ela gözler. ama onlarda gözlük altından belli değildi. yani özetle kadınların ilgisini çeken bir tip değildim. tipsizdim işte.

  iyi bir okuldan mezun olmuştum güzel bir işim vardı. naif, kibar, güler yüzlü, sakin bir hayat tarzı olan efendi bir adamdım. sonuç ? sürekli reddedilme, masumca yapılan tanışma girişimlerinde bile kızların sana böcekmiş gibi davranması, sen kim köpeksin çekmeleri. bunun sonucunda yerlere inen bir özgüven ve peşinden gelen yalnızlık.

  sonra bir gün dedim ki eh sikerler. yeter lan. ben değiştirebileceğim her şeyimi değiştireceğim. gittim lazerle göz ameliyatı oldum. son derece başarılı ve doğal görünümlü saç ektirdim yetmedi saç simülasyonu yaptırdım saçlar geri geldi. hayat tarzımı değiştirdim sağlıklı beslenme, düzenli uyku, spor derken önce kilo verdim sonra hafiften kas yaptım fit oldum. yetmedi sırtımda omuzlarımda vb. beni rahatsız eden ne kadar kıl tüy yer varsa lazer epilasyon ile kurtuldum. tüm bu süreçler yaklaşık 2-3 yılı aldı.

  37 yaşımda 27 yaşındaki halinden daha genç görünen fit ve çekici biri oldum çıktım. bunu mesleki kariyerimde gelen yükseliş ve buna bağlı gelir artışıyla taçlandırarak kombo yaptım.

  bugün 44 yaşındayım kadınlar ile ilişki durumum tabiri caizse am üstünde fındık kırıyorum, sıraya diziyorum hatunları. öyle yok kibar ol, yok naif ol, yok beyefendi ol geçiniz anam bunları geçiniz. bitti onlar.

  kendine bakan, özgüveni yüksek, ağzı laf yapan, geliri ortalamanın üstü, eğitimli, kariyer sahibi, eli yüzü düzgün fit vücutlu bir erkekseniz ortalığı kasıp kavurursunuz. ondan sonra ağlıyorlar beyefendi erkek kalmadı diye. tabi kalmaz. vardı bir zamanlar ama siz el birliğiyle öldürdünüz o garibi. nah bulursunuz.

  yani doğru tespit. hadi şimdi gidin az ötede ağlayın, kodumun kezbanları.

  not: genç erkeklere tavsiyelerim; kendinize bakın, kendinize saygınızı hele karşı cins için asla yitirmeyin, aşırı olmamakla birlikte özgüveniniz yüksek olsun, asla kadınlara karşı dertlerinizi anlatıp sürekli sızlanan ezikler gibi davranmayın unutmayın kadınlar güce tapar onlara bunu hissettirin, ağzınız laf yapsın, her şeyin zamanı var öyle 20-23 yaşlarında kendinizi kral sanmayın, tecrübe çok önemlidir nasihat alın söz dinleyin. sakın ola evlenmeyin. hadi evlendiniz erken evlenmeyin. hayat bir erkeğe 30'lu ve 40'lı yaşlarda da çok şey verebilir bu konuda kadınlara göre ters avantajınız var bunu asla ama asla unutmayın o nedenle geç kaldım paniğiyle acele kararlar vermeyin.
183 entry daha
hesabın var mı? giriş yap