13793 entry daha
  • yarışmanın reytingleri düşmüş ve hızlandırmaya karar vermişler. bence çok isabet. bir aydır teferruatı geçip son değerlendirmeye bakınıyorum. ne kavgalar ne de jüri ve yarışmacıların boş geyikleri ilgimi çekmiyor. bugün de baygın bir şekilde en son oyunun değerlendirmelerine bakıyordum ki fake şef memo, alican’a şöyle bir cümle kullandı:

    -alican seninki klasik bilinen ve garantili bir tabak. eğer esra, dediğimiz yanlışları yapmasa kazanırdı çünkü biz her zaman (buraya dikkat) “ yaratıcılığı olan tabağa oy veriyoruz”.

    ya güleyim mi söveyim mi yoksa acıyayım mı bilmiyorum. amnezik beyinliler, daha bir ay önce yaratıcılık oyununda dümmdüzz beyti yapan kadına dokunulmazlık verdiniz olm siz? hayırdır yani taşak geçmenin başka bir level hali bu. yaptığınız mallıkları unutuyorsunuz bence, yoksa başka bir açıklaması olamaz.

    bu arada dilara denen yarışmacıya acımaya başladım. kendi sezonunda da böyleydi bu. hep başkalarının aklıyla hareket eder, kendi başına hiçbir şeyde bir halt beceremezdi. bu sezon kanatlarının altına sığındığı sergen ve tahsin de kapıyı gösterince, hepten afalladı. bu da yemeğine, psikolojisine, kısacası her şeyine yansıdı. hep özendiği ama bir türlü olamadığı “güçlü ve ayakta durabilen kadın” imajı, cemre ile özdeşleşti ve belki de en korktuğu şey başına geldi. cemre öyle manipüle ettiği danya’ya, ezik azize’ye benzemez çünkü. silindir gibi ezdi geçti. bence kısa zamanda yarışmayı terk et, kendini tek iyi hissedeceğin anne babanın yanına dönüp onların piremsesi olmaya devam et. yarın da ayaz eleniyormuş. o da senin gibi, yancılık yapacak biri olmayınca yalan oldu.

    adettendir, t: yemek programı adı altında servis edilen 3. sınıf kabare programı.
823 entry daha
hesabın var mı? giriş yap