69 entry daha
 • sevmeyen insan sayısı çok azdır. yani en azından öyle olmalıdır. cinsel hayatta yapılan en büyük hatalardan birisidir yapılmaması. bu konuda madde madde gidip genç arkadaşlara yardımcı olmaya çalışalım.

  1- öncelikle kimse yatakta sessiz çıt çıkarmayan partnerden hoşlanmaz. en azından inlemeli, hoşunuza giden şeyler yaşadığınızı belli etmelisiniz. sessizlik (gizlilikten sessizlik değil) libidoyu düşürür.

  2- biraz çekingen birisiyseniz duyacağınız çok küçük dirty talk kelimeler sizi bir canavara dönüştürebilir. utangaçlığınız kaybolacaktır.

  3- dirty talk sırasında asla yumuşak ses tonu kullanmayın. kibarlık iyi değildir.

  4- düzenli bir seks hayatınız varsa sürekli kullandığını ifadeler bir zaman sonra sıkacaktır. yeni kelimeler öğrenmek için çabalayın. yeni kelimeler daha fazla libido demektir.

  5- emirler verin. genelde erkekler kadınların yatakta ne istediğini tam olarak bilemez. işi tahmine bırakmayın. erkeğe ne istediğinizi nasıl istediğinizi çekinmeden söyleyin. uzun cümlelerle değil ama. mesela "o dilini orada istiyorum"

  6- kelimeler her zaman gerekli değildir. küçük inlemeler, hatta çığlıklar, nefes nefese kalmalar, kalçaya şaplaklar seksten aldığınız zevki gösterir ve partnerinizi de heyecanlandırır.

  7- arada sorular sorun. "bu daha iyi mi?", "daha sert?" gibi sorular ama "acıyor mu" gibi mal sorular değil. acı yok rocky anla bunu artık.

  8- konuşma tarzınızı değiştirebilirsiniz. bazen fısıltılar çoğu kelimeden daha etkilidir.

  9- sevişirken başka dilde kelimeler de kullanabilirsiniz. türk sevgiliniz varsa illa türkçe dirty talk gerek değildir. çoğu zaman başka bir dil sizi daha çok cezbedebilir. "fuck me whore"

  10- partnerinizin adını söyleyin. utanmayın söyleyin. yatakta sadece ona odaklandığınızı hissedip bir hayvana dönüşecektir.

  (bkz: el emeği göz nuru)
343 entry daha
hesabın var mı? giriş yap