76 entry daha
 • bir zamanlar cahilliği, haseti, gıybeti ve avamlığı adeta üzerine bir giysiymiş gibi giyen, fazla karbonhidrattan beyni ve götü deforme olmuş ama doğurduğu üçer beşer çocukla geleceğe yön verecek olan, ileri derecede yobaz, sevişme ruhsatına sahip ya da o ruhsatı belediyeden alma aşamasında olan kadınları incelemeye, en çok trollemeye ve bakıp bakıp ibret almaya girmiştim. sırf bunlar için sahte bir hesap açtım, imlayı ve türkçe'yi öğrettiğim için şikayet edip kapattırdılar. yılmadım, ikinci hesapla girdim falan filan.

  ama trollemenin, bakıp bakıp ""yha o kadar iğrençler ki şu yazdığına bi bak ahaha" demenin bile bir haddi hududu varmış. dünkü patlamayla ilgili sadece iki ekran görüntüsünü entrynin sonuna koyuyorum ve bu rezil kadın güruhunu uzaktan da olsa izlemeyi bırakıyorum. çünkü midem bulanıyor, yüreğim kaldırmıyor.

  ben dahil pek çok arkadaşımın dalga geçerek hayatlarını röntgenlediği bu kadınlar var ya? işte bu kadınlar bu ülkeye yön verecekler. 2016 kutlu olsun, göbüşlerine bebiş dolsun dedikçe, doğurdukları o sabileri kendi zeka, görgü ve cahillik seviyelerine göre şekillendirdikçe iğrenç, kinci, cahil bir nesil her yeri kaplayacak. ellerinin altında internet gibi bir geç dönem tanrısı dururken; fincan, tabak, pırlanta ve yüzük paylaşan, okumayan, sormayan, sorgulamayan, hayatındaki tek heyecan gıybet ve görümcenin kocasının iflas etmesi olan bu korkutucu ruh emiciler geleceğimizin içine sıçacaklar.

  türkiye'yi anlamak istiyorsanız şöyle bi bakın buraya. içi gıybet, kin, cahillik ve kepazelik olan ve her biri nükleer reaktör olan bir güruh kadın çoğunluğu oluşturuyor, geleceğe yön veriyor.

  bu beni çok korkutuyor.
  çünkü toplum, artık parçalanan bedenlere acımayan "anne" kaynıyor.

  http://hizliresim.com/zjle7z
  http://hizliresim.com/yrp3lm
55 entry daha
hesabın var mı? giriş yap