1196 entry daha
 • gecen sezonki hatalari. (besiktasarena.com'dan alintidir)

  bunlar sadece golle sonuclanan hatalar.ismail köybaşı'nın efsanevi pozisyon alma videosu gibi gol olmayan bir suru hatasi da cabasi.

  9.hafta eto'o'nun golünde ismail vuruş pozisyonunda bir nevi servis yapıyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…alyaspor/samuel-etoo-16768

  14.haftada biseswar'ın golünde ön direği tutan ismail, uzaklaşan topta savunma hattı çizgine ok gibi fırlaması gerekirken uyuyor ve ofsaytı bozuyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…ispor/diego-biseswar-16990

  15.hafta derbideki golde; gelişi güzel gönderdiği top aleyhimize pozisyona dönüşüyor ve zincirleme hataların başlangıcı oluyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…aray/wesley-sneijder-17075

  16.haftadaki rusescu'nun golünde uzaklaştırmaya çalıştırdığı topu havuza atıyor ve aksiyon bölgemizde pozisyona dönüşüyor. burada saha yerleşiminde hatalar olduğu gibi ve tolga'nın da bireysel hatası var.

  http://www.ligtv.com.tr/…nlispor/raul-rusescu-17123

  21.haftadaki başakşehir maçında 2.goldeki duran topta adam adama savunduğu mahmut tekdemir'e çok rahat vuruş fırsatı tanıyor ve golü yiyoruz.

  http://www.ligtv.com.tr/…ehir/mahmut-tekdemir-17367

  23.haftada kritik bir derbide maçın henüz başında oldukça gereksiz bir pozisyonda faul yapıyor. ve duran top savunmasında çok fazla içeri gömülüyoruz, iyi bir organizasyon ile 1-0 geriye düşüyoruz.

  http://www.ligtv.com.tr/…enerbahce/volkan-sen-17474

  23.haftadaki 2.gol zincirleme hatalar ile meydana geliyor. alexis'in topu uzaklaştıramadığı sıralarda ismail, nani ile karşılama mesafesini doğru kurguluması gerekirken volkan topu önüne alana kadar nani ok gibi fırlıyor; marcelo duraksıyor; tolga açıyı doğru kapatamıyor; ve final pozisyonunda ismail'in 4-5 metre gerisinden çıkan nani ismail'in 5-6 metre önünde de marke vaziyette rahatça topu ağlara gönderiyor.
  http://www.ligtv.com.tr/…6/23/fenerbahce/nani-17480

  25.haftadaki rizespor maçında süzülerek gelen yüksek topta rahatça uzaklaştırması gerekirken boşa çıkıyor ve arkasındaki oyuncu kontrol ve gol vuruşu ile farkı 1'e indiriyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…spor/teddy-chevalier-17559

  27.haftadaki kasımpaşa maçındaki golde yine zincirleme hatalardaki başrol oyunculardan biri. atiba - marcelo'nun yine switch yaptığı bir pozisyonda marcelo topu kaptırıyor, ismail, karşılama mesafesini koruması gerekirken hamle yapıyor, sonrasında devam etmesi gereken pozisyona marcelo gidiyor, marcelo'nun kademesine girmesi gerekirken topa hareketleniyor, atiba'da marcelo'nun boşaltığı alanı dolduramayınca scarione bomboş pozisyonda gol vuruşunu rahatça yapıyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…mpasa/oscar-scarione-17681

  28.haftadaki bursa maçının 2.golü ise serdar, marcelo ve ismail'in hatalarından yenen bir gol... kenardan gelen ortada serdar alması gereken bir hava topunda deniz'e rahat vuruş fırsatı tanıyor; marcelo, içerideki oyuncuyu kontrol etmesi gerekirken aynı topa hareketleniyor, tüm bunlar yaşanırken ismail, golün servisini yapan jem'e doğru hareketlenip kademeye girmesi gerekirken olan bitenleri seyrediyor ve stoch golü buluyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…aspor/miroslav-stoch-17731

  29.haftadaki sivasspor maçında taçtan gelen pozisyonda olcay'ın kademesine giren ismail hamle yapınca burhan her iki oyuncuyu da ekarte ediyor ve atiba'nın kontrolündeki aatif rahat vuruş fırsatı bularak topu ağlara gönderiyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…or/aatif-chahechouhe-17764

  30.haftadaki akhisar maçının ilk golünde 45 dakika boyunca bırakın pozisyon vermeyi rakibi aksiyon bölgesine, ceza sahasına bir kez sokmadığımız maçta önce oldukça gereksiz bir faul yapıyor. o duran topta, karambolde tam iki kez topu uzaklaştıramıyor ve finalde alexis ceza sahası içinde elleri açık bir şekilde absürt bir penaltı yaptırıyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…kspor/hugo-rodallega-17815

  aynı maçta ikinci golde ismail'in gelişi güzel uzaklaştıramadığı pozisyonda ozzie kötü top kontrolü yaparken ismail yine yanlış yerde pozisyon alıyor ve alexis'in hatası ile rodallega topu ağlara gönderiyor.

  http://www.ligtv.com.tr/…kspor/hugo-rodallega-17818

  bu sefer 3.goldeyiz. pozisyon ismail'in inanılmaz milimetrik geri pası ile başlarken önce alexis vücudunu topla rakip arasına yeterince koyamıyor, ardından tolga topu uzaklaştıramayınca geriye düşüyoruz.

  http://www.ligtv.com.tr/…kspor/hugo-rodallega-17819

  sporting ilk maçındaki golün servisini yapan oyuncuyu arkasına kaçırması, lisbon'da tolga'nın yediği golde koşusunu kesip slimani'ye rahat vuruş şansı tanıması. (golde hata tolga'nın), lokomotiv maçında yenen golde ofsaytı bozması, eskişehir maçında yaptığı hatanın dönüşünden yenen gol.
1851 entry daha
hesabın var mı? giriş yap