• hazır steam kış indirimleri başlamışken kışın soğunda battaniye ve tercihen iki gamepad ile sevdiceğinizle keyif alarak oynanabilecek oyunları derlemek istedim. az sonra önereceğim tüm oyunlar şahsım tarafından denenmiştir ve her iki cinsi de tatmin etmiştir.

  don't starve together tek kişilik survival oyunu olan dont starve oyununun multiplayer hali. kendisi zaten tek başınıza saatlerinizi harcayacağınız bir oyun. together ile birlikte hareket etme birlikte yemek bulma birlikte kötücül yaratıklarla baş etme eylemlerini gerçekleştirirken hem zamanın nasıl aktığını anlamayacak hem de sevdiceğinizle minik,eğlenceli ve hataların bedelinin pek ağır olmadığı bir hayat simülasyonu yaşayacaksınız.

  lego oyunlarının çoğu. tavsiye ettiklerim star wars,yüzüklerin efendisi ve harry potter oyunları. hikayeye sadık kalarak tatlış lego isuldurumuz, legolasımız yahut harry potterımız ile bulmaca çözüyoruz goblin pataklıyoruz, stormtrooper dövüyoruz, legonun kendine has esprili anlatımı ile filmleri tekrar ediyoruz.

  gangbeats iki kişiden dört kişiye kadar oynama imkanı sunan bu oyunda fizik kuralları çevresinde ister sevgilinize kızgınlığınızı karakterini döverek giderin isterseniz co-op takılıp gelen giden yapay zekayı pataklayın.aynı zamanda aşırı komik bir oyun gülme garantili.

  nidhogg iki kişilik versus şeklinde eskrim oyunu.

  castle crashers 2d arcade adventure tarzında ödüllü bir oyun son derece güzel bir espri anlayışı var.

  battleblock theater komik. eğlenceli, 2d bulmaca çözme oyunu eğer sabırlı biriyseniz bu oyun ilişkinizi pekiştirecektir.aksi takdirde sinir edebilirsiniz partnerinizi.

  portal 2 co-op modu ile bulmaca çözüyoruz. (selam sana glados)

  trine serisi co-op moduyla birlikte oyun oynarken birlikte akıl yürüteceksiniz birbirinize destek olacak birbirinizi daha çok seveceksiniz. (umarım)

  overcooked birbirinize destek vererek yemek yapma oyunu.

  never alone masalsı bir co-op oyunu.

  umarım bu oyunlar yüzünden kimse sevdiğini üzmez sabırlı olun len siz de oynarken. iyi eğlenceler sevgiyle kalın.

  not: attığım seri oyunlara dair linkler benim favorim olanlardır diğer oyunlara da minik bir araştırmayla ulaşabilirsiniz.
143 entry daha
hesabın var mı? giriş yap