93 entry daha
  • uç akıllarda fantezi odaklı düşünülmesi halinde tahrik edebilen bir durum olsa da düşünmekle uygulamanın aynı olmadığı unutulmamalıdır. teori ile pratik aynı değildir. bunu uygulayacağınız sevgilinizi/eşinizi artık eskisi kadar sevmiyor olmanız, yenilik arıyor olmanız gerekir.

    düşünelim: artık onunla sevişmek eskisi kadar zevk vermiyor fakat aldatmak da istemiyorsunuz, eşitlikçi bir bakış açısıyla o da sevişsin fakat kiminle olduğunu bileyim diyorsunuz. sonuç olarak olay partner aramaya geliyor. sevdiğiniz, tutkuyla bağlı olduğunuz kişiyle bunu yapmanız oldukça zor, normal karşılanan bölgelerde insanların aşkın, kadının ve erkeğin de değerinin düştüğünü düşünüyorum. yani erkek için 1 ihtimal kabul edilebilir fakat kadın için kabul edilmesi oldukça zor olmalı. çünkü erkek poligamik bir varlıken kadın monogamik bir varlık. kabul etmesi demek kendi doğasının hafiften deforme olduğunu gösterir. genelde de çift arasında bir kadın veya trans alınır, en kötü ihtimal gay alınır. 3. hetero erkeği alıp 2 erkek 1 kadın durumu zor kabul edilebilen uygulamalardan.

    etik değerlere bağlı, sevgilinin içini boşaltmamış bireylerseniz, sevgilinizi/eşinizi o durumda görmek sizde yara açacaktır. evet o an tahrik olup, şehvetin dibine vurursunuz fakat sonrasında yaşayacağınız yıkımı tahmin etmeniz olası değil. yok güven artarmış, ilişki güçlenirmiş filan bunlar komik iddialar. dediğim gibi ancak partnerden sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız, aranızda bir şey yok gibiyse olabilecek durumdur.

    kişisel düşüncem: insanın bazı durumlarda kendini tutması, denememesi gerektiğidir, özgürlük demek her şeyi denemek değildir. kontrolsüz özgürlük, özgürlük değildir. bazı durumlarda zihninizin ve kişiliğinizin yara alacağını unutmayın. madem zevk veriyor diye gidip eşcinsel ilişki de yaşayabilirsiniz. bunun sonu yok. çift olarak istediğinizi yapın, her türlü uç şey kabul edilebilir fakat 3. kişi eroin gibi bir şey. zevkli fakat zararlı, bağımlılık yapan ve zihinsel yapınızı deforme edebilecek bir durum.
820 entry daha
hesabın var mı? giriş yap