21 entry daha
 • baba hayatta değil, baba terketti ve hayatta, baba terketti ve hayatta değil, baba terkedip yeni aile kurdu vs. vs. pek çok sebepten ortaya çıkabilen, kadınların en büyük arızası olduğunu düşündüğüm rahatsızlık.

  bu sorundan müzdarip çok kadın tanıdım. beraber olduğum kadınların da neredeyse hepsinin baba problemleri vardı.

  sorunun sebebine göre değişen davranışları var.

  babasına özlem duyanlar o adamı andırdığınız için sizle beraber oluyor. o karakteri tamamlamanız için ise kısa bir süreniz var. yoksa güle güle. çok sık sevgili değiştiriyorlar ve yalnız kalamıyorlar. devamlı o adamı aramak ve bulamamak.

  babasından nefret edenler (mantıklı davranmayı seçtiyse) babasının tam tersi özelliklerde eş arıyor. ama o nefret, içten içe özlemle karışıp sizde yine o adamı aramasına sebep oluyor. burada işler çok karışmakta.

  babasından nefret eden kadın bazen sırf babasına benziyorsunuz diyede sizle beraber olur. sonrasında babasından alamadığı intikamı sizden almaya çalışır. burada da işler sevimsizleşiyor.

  en belirgin ortak özellikleri hepsinin erkek ilgisine neredeyse aç olması. bütün erkekler benimle ilgilensin, bana hayran olsun, hatta aşık olsunlar kafasındalar. radarlarındaki bütün erkeklerle kısa sürede samimi olup flörtleşirler. bu sebeple yedekte çok fazla erkek beklemektedir. genelde en iyi anlaştıkları kişiler erkek olur.

  mevzu bahis tanıdığım kadınlar gerçekten kaliteli kültürlü kadınlardı. yaşadıkları şeylerin hepsi çok acı ve hepsinde büyük yaralar bırakmış. buradan onları öpüyorum. ama baba problemi olan bir kadınla ciddi ilişki düşünüyorsanız salim kafayla oturup tekrar düşünün derim.

  edit: ek ortak özellik. mutluluklarını her ortamda aşırı abartarak göstermeleri. özellikle buldukları erkeğin yanında mutluluktan maymuna dönebiliyorlar. en çok ben mutluyum ben kazandım. tabii erkek bunun nasıl yapay bir mutluluk olduğunun farkına varamayıp kadınımı çok mutlu ediyorum kafasını yaşıyor.
102 entry daha
hesabın var mı? giriş yap