sorunsallar (6)
24763 entry daha
 • gece eğlenmeye gittik ve yüksek miktarda alkol aldık. sabah neyle karşılaşacağımızı az çok biliyoruz. bulantı, baş ağrısı ve bir çok rahatsız edici şeyler.

  alkol, vücutta su kaybına neden olur** ve bu su kaybı dolaşım bozukluğuyla birleşip bu tür sorunlar yaşamamıza neden olur.

  bir çok kişi farklı çözümler biliyordur mutlaka. ama ben kendi bildiğimi size anlatacağım. bir sabah uyandınız dünden kalmışsınız en etkili çözüm su açığını kapatmaktır. peki bunu nasıl yapacaksınız tabii ki gidip bir serum taktıracaksınız(bu da yanlış değil ha) ve hop kendinize geldiniz.

  şaka şaka ilk önce bir market bulacaksınız ve iki şişe ''powerade'' alacaksınız evet yanlış duymadınız ''powerade''. bu ürün bir sporcu içeceğidir ve içeriği osmallite:286 +/- 5 mosml/kg su.
  elektrolit miktarı olarak da (100 ml için): sodyum: 50,0 mg, potasyum: 12,5 mg, kalsiyum: 1,3 mg, magnezyum: 0,6 mg elementler bulunur.

  kısacası bir çeşit izotonik sıvıdır ve mideden hızlı bir şekilde emilir. bu da demek oluyor ki kolunuzdan serum takmış gibi oluyorsunuz.bir de bakmışsınız akşamdan sadece güzel anılarınız kalmış.

  şimdiden geçmiş olsun dileklerimle.

  düzeltme:imla
  ekleme:söylemim iki şişe fakat bu durum aldığınız alkol miktarına ve bireysel faklılıklara göre değişebilir.
16203 entry daha
hesabın var mı? giriş yap