• bize ne oldu olum? evlenmeyi geçtik sevgili bile olmuyor kimse.
    kanka var mı sevgili falan diyorsun, cevap olarak var bir iki takıldığımız diyor. lan sevgili diyorum yenge diyorum. o sanki artık bu sorunun normal cevabı bu gibi hala takıldığım var diyor.
    ulan onu merak ediyor olsam faqbadi var mı derim sen soruma cevap ver.

ekşide yalnız kadın entryleri artışı da bu yüzden. gece gece millet sarılacak erkek entryleri giriyor.

hala sevgili tanımını bilen kaç kişi kaldık ki ?
  • türk kızlarının leş kaprisleri yüzündendir. aman aman evlerden ırak.
  • her gün instagramına 27 tane mesaj düşen ve bunların bazılarını süzen, duruma gören cevap yazan kızlarla/kadınlarla ancak flört edilir çünkü.
    ve o flörtler, ilişkiye dönüşmez. ilişki zannedilse de flörttür/f.buddyliktir.
  • e biz de kadınlar yüzünden (bkz: mgtow) olduk kardeş.
    sevgili dediğin eski filmlerde bir fenomen olarak kaldı.
    nasıl olacak şimdi?
  • kimse tanışmaya çalıştığı kişiye şans vermiyor, değer vermiyor, uğraşmıyor. kadınların çok fazla dm kutuları dolu. bu olmazsa biraz şuna bakayım diyor. erkekler ona buna yazıyor kimden yüz bulursa devam ediyor. bunu gören kalan azınlık bu işlere girmek istemiyor. çevreye bakıyorsun kimin eli kimin cebinde. biriyle birlikte oluyorsun bu sefer değer bilmiyor, anlamıyor, bir şeyleri çözmeye çabalayan insanlar yok artık.
  • yıldık be kardeşim…

yani her şeyin için o kadar boş oldu ki… kadınların beklentileri çok çok yükseldi bakın işi olsun arabası olsun kısmını da geçti olay, lüks marka arabası olsun, statülü işi olsun, yazlığı olsun, zengin olsun… cidden sonu yok.

sosyal medya sayesinde de kadınlar artık erkeklere stepne muamelesi yapıyor, hangi erkekten çıkarı varsa oraya yöneliyor nasıl olsa fırsat maliyeti çok ve erkek/kadın arasındaki arz/talep inanılmaz dengesiz.

günümüz dünyasında özellikle genç bir kadın sizden bir çıkarı yoksa sümüğünü bile atmaz. bu durumun farkında olan erkekler de ister istemez yormuyor salıyor kendini. çünkü ne kadar çabalarsa çabalasın kadının gözü hep dışarda daha iyisini arıyor. belki küçük bir kesim vardır bu tanıma uymayan ama kaideyi bozmaz.

o yüzden sevgili olmak erkek için tamamen bir külfet haline gelmiştir. evlenmek ise zaten…
  • konuşmaya başladığım insan ciddi düşünmek isteyince ben ister istemez kaçıyorum. türkiye ciddi düşünülecek yer değil malesef. lütfen neden diye sormayın.
  • arkadaşım, çevremiz boktan. istemiyoruz değil, istiyoruz ama olmuyor, olamıyor. para ve seks üzerine yaşıyorlar hayatlarını. hem de ikisinin de ne olduğunu bilmeden !
  • aslında bu durum kadınlar için de farklı değil. ya aldatılırsam korkusuyla kimseye güvenemiyorsun ne yazık ki bu dönemde ve yalnızlık kaldıkça kalmak istiyorsun. sosyal medya çağında kimseye güven olmuyor ne yazık ki.
  • hem egodan kendilerini bir şey sanmalarından hem de günümüz saçmalıkları yüzünden doğru düzgün bir şekilde kızlarla iletişim kurmak imkansız oldu neredeyse. yeri geldi düzgün sanıp ortam kızına denk geldik snapinde 100 kişiyle konuşup 1 hafta takılıp bırakana denk geldik yeri geldi düzgün hanım biriyle karşılaştık fakat iletişim kurmakta zorlandım açılamadım bir türlü zorlandım yani bu devirde düzgün kızlara açılmak iletişim kurabilmek zor elde edebilene harika diğer türlüsü de yalan dolan insanlar 1 hafta çıkıp sevgili olduklarını sanıyorlar ne yaşadın ki yani ne yaptınız 1 hafta sıkılıp ayrıldınız onları elde etmek kolay o tiplere denk geldiğimi farkedince uzaklaşıyorum ama yoruldum artık hiç kimseyle ilgim alakam yok tamamen kendimleyim kısa ilişkilere tahammülüm yok her seferinde birine tanıtmayı sevmiyorum flörtten flörte atlayamam 1 ay sevgili kalıp bu kadar yeter bana diyip ayrılmak istemiyorum gerçekten uzun ilişki arıyorum birlikte anı olarak hatırlayacağımız hayatımda yeri olacak şeyler yapmak istiyorum öyle her seferinde starbucks falan filan milletin sosyalleştiğini sandığı yerlerde oturup kalkmak istemiyorum. bildiğiniz saf bir ilişki arıyorum hayat arkadaşı tarzında birbirimizin hayatına şahit olup büyümeleri hayattaki gelişmeleri birlikte yaşadığımız biri lazım. zamanında düzgün sanıp konuştuğum kızların şu an takıldığı erkeklerin %90 ı tas kafa saç modeline sahip serseri serseri takılan tipler. sevgili falan olmak istemiyorum kimseyle gerçekten adam gibi bir ilişkim olmayacaksa zaten türkiye gibi bir yerde yaşıyoruz hiçbirimizin ruhu mental sağlığı kendi yaşında değil özellikle erkeklerin yani yorulduk
hesabın var mı? giriş yap