• buralar entry dolacak
  • mekan seçimi de türkçe kullanımı gibi olan fotoğrafçının verdiği cevaptır.

(bkz: her şey ayrı yazılır)
    (bkz: dahi anlamındaki de ayrı yazılır)
  • güneşime gölge düşürmenize izin vermeyeceğimden sonrasını okumadığım cevap
  • tam esra hanım'a hak verecektim kendini aklamak için paylaştığı fotoğraflar da kötü.

ne çifti tanıyorum ne de fotoğrafçıyı ama göz var izan var. bacım sen haksızsın... çektiğin fotoğraflar ciddi anlamda başarılı değil. yeterince üzülmüşsün başka bir şey yazmak istemiyorum ama kabul et, başarılı değilsin.

çevrendeki insanlar "çok iyisin, başarılısın" deyince öyle olmuyor ne yazık ki. bu işi yapmakta ısrarcıysan lütfen kendini geliştir. ekmek yediğin işe saygı duy.

edit: haber de aleyhine olmuş. bunu okuyorsan lütfen üzülme, her şey yoluna girecek. eskisinden daha iyi olacak.

biz kendimizden daha zayıf gördüğümüzü hunharca ezeriz, acısından zevk alırız. insanlığın doğasında var biliyorsun, bu kez kurban sen oldun.

bir basın mensubu olarak sana tavsiyem daha fazla açıklama yapma. çift ne derse desin sessizliğini koru. iki güne kalmaz unutulacak.

ama üstte söylediklerim hala geçerli. başarılı bir fotoğrafçı olsaydın insanlar bu kadar yüklenmezdi sana. sayfanda yazanları değil tüm samimiyetimle söylüyorum bunu dikkate al.
  • olay anlattığı gibiyse kadın haklı. şimdi mümkünse düğün fotoğraflarını beğenmeme rezaleti diye bir başlık açıp az da ordan yardıralım.
  • ben açıklamadan tatmin oldum. zira rezalet hikayesinin çok "sadeleştirilerek" anlatıldığı belliydi. fakat hem çiftin hem de esra özcan phonografi'nin "elin ağzına düşmesi"ne karşı schadenfreude hissettim. çünkü tüm düğün lobisinin c4 ile patlatılması gerektiğine inanıyorum. her şey kepazelik, insan onuruna aykırı!
  • inşallah milat olur da bu mevzular tarihe gömülür dediğim cevaptır. taş kesilin amk.
  • devreye sözlük yazarı arkadaşlarını sokarak b planını devreye sokmuş besbelli, malesef fotoğrafçı ablamız ağzınla kuş tutsan artık zor
  • ya allah aşkına telefonlaşın oturun bir yerde 2 çay için orta yolu bulun.

2 gündür yok ışık, yok varoş, yok arboretum yok tarla çekimi.

yemin ederim tiksindirdiniz artık. gidin işinize gücünüze bakın yahu.

ülkede ohal var iki gündür gelin&fotoğrafçı okuyoruz.
  • konudan bağımsız, evlenen çift aşırı sevimsiz lan. hele damada acayip uyuz oldum.

ancak fotoğraflar halen rezalet. yazıyı ise okumadım.
hesabın var mı? giriş yap