sorunsallar (1)
 • http://www.etsy.com/ adresinde hizmet verir. ebay in el yapimi urunlere odak olmus versiyonu gibi gorunse dahi asla bir kopya olmayan, grafik arayuzunde user-friendly limitlerini tavana vurdurmus e-ticaret sitesidir.

  flash, css, php, ve postgresql daha iyi nasil kullanilabilir ki sorusunu sordurmus creative, innovative site. http://www.complexification.net/ in sahibi jared tarbell denen estetik dehasini sirkete dahil etmis cok para kazanacak, kazandiracak gelecek vaat eden sirket.
 • sadece el isi urunleri satabileceginiz ve satin alabileceginiz site.

  http://www.etsy.com/
 • sadece el işi ürünleri değil çektiğiniz fotoğrafları filan da satabileceğiniz sitedir. zira bendeniz de orada yeni açtığım tükkanım ile milleti kazıklamaktayımdır ve ilk bir milyon dolarımdan sadece bir kaç dolar uzaktayımdır (http://meren.etsy.com/).
 • (bkz: etsw)
 • 10 türlü kredi kartı denedik kabul ettiremedik adamı çileden çıkardı.
  sistem yöneticisine türk argosu öğretiyoruz şimdi.

  edit: ay ilk edit ekim bu çok heyecanlandım.. ehem ya abi günahlarını aldım galiba ben bu abilerin, kredi kartı bilgilerinde türkçe karakterleri ingilizce eşleriyle değiştirince kabul ediverdi sonra monitörün üstünden büyük bi ışık yükseldi, yarabbim dedim büyüksün
  amin.
 • annemi de dahil ettik bu çılgınlığa hadi bakalım.

  http://hatce.etsy.com/
 • en orjinal hediyeleri bulabileceğiniz, elinizden geliyorsa kendi online ve uluslararası işinizi kurabileceğiniz, supermarkete karşı kahraman bakkal tadında bir alışveriş sitesi. bu dünyada güzel şeyler de oluyor allahım dedirten çok faideli bir oluşum.

  orjinal şeyler bulmak veya aklınızdaki tasarımı yaptırmak için orda burda tonla para ödemeyin efenim, burada süper şeyler var.

  *bodrumda oturduğu yeri keşfedilecek diye söylemek istemeyen tiplerin hissiyatındayım şu an. bu sitede itinayla davranınız.
 • çok akıllıca bir fikir ve vurucu bir sloganla* yola çıkmış, sadece el yapımı ürünler ve bunların yapımında kullanılacak malzemelerin alım satımının yapıldığı site..

  şu anki sistemde ürün satın almak ve ya satmak isteyen kişi bir iki dakika içinde bir hesap açıp etsy'e dahil olabiliyor.. ürün satın alacaksanız herhangi bir siteden alışveriş yapmanızdan tek farkı daha uygun fiyata orijinal ve el yapımı ürünler bulabilmek.. kredi kartınız ve ya paypal hesabınız ile istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.. satıcıların ciddi bir kısmı türkiye'ye de ürün yolluyor.. satın alınan şeyin türüne ve büyüklüğüne göre nakliye tuzlu olabiliyor.. ancak nakliye bedelleri ürünlerin altında yazıldığı için hesabınızı kitabınızı biliyorsunuz başarılı.. satıcılar tüm dünyaya yayılmış durumda ancak etsy'den alışveriş yapanların büyük kısmı ise kuzey amerika kıtasında yaşıyor..

  el emeği göz nuru ürünlerinizi satmak için ise ürün başına $0.20 ödemelisiniz.. bu miktar ürününüzü sitede 4 ay tutuyor sonra aynı miktardan yenilemeniz gerekiyor.. ayrıca etsy yapılan her satıştan sanıyorum 3% civarı bir miktar alıyor..

  velhasıl güzel bir şey dünyanın dört bir yanından satıcılar toplanıp sizin eve pazar kurmuş gibi..
 • kukla ve turlu cesit minyatur, aksesuar vs. ile http://ozlemakin.etsy.com/ adresinde ikamet etmekte oldugum sahane site..
hesabın var mı? giriş yap