11075 entry daha
  • “ılk ben soylemistim” lafini birakirsa daha iyi olacak. mesela bugunku videodan: “…ekrem ımamoglu tek herkes beraber seyini ben ilk soylemistim cunku…”. bu muazzam tespiti yapmakla isteyerek ovundugunu de dusunmuyorum, o kadar yuksek bir egosu var ki ister istemez her videosunda belki bir, cogunlukla da birden fazla kez cikiyor bu kelimeler agzindan. mesela emre denen arkadasin surekli notermiscesine gulerek fatih altaylinin dediklerini onaylamasi, biraz da dusuk profilli bir yapida olması fatih altayliyla uyumlu calisabilecek tek profil. emre gitse eminim ki birebir ayni profilde birini ise alir. neyse uzatmayayim ama gundemdeki konulari yorumlamasini seviyorum, sadece biraz egosunu torpulese eminim farkli kitlelere de ulasabilir.
  • severek takip ettiğim gazetecidir. ama gerçekten de "biliyosun ilk ben söylemiştim" cümlesini bi bıraksa daha güzel olacak gibi. gerçekten de ilk kendisi söylemiş olsa bie bunu her seferinde dile getirmek yerine, birkaç seferde bir dile getirse daha hoş durur gibi.

edit: ayrıca ibrahim keloğlan denilen g*toğlanı unutmayıp afişe etmeye devam eder umarım.
  • kendisi ilker canikligil gibidir tek başına pek başarılı değildir ama doğru konukları doğru yönlendirme konusunda gerçekten iyidirler. bu sebeple solo programlarından ziyade konuklu programları daha iyidir.
  • bugünkü youtube yayınında “kılıçdaroğlu gönüllüleri afişi” ile alakalı “kılıçdaroğlu bunlarla alakalı bir açıklama yapmıyor, belki chp’nin kaybetmesini istiyor, bunu bilemeyiz” demiş kişi.

önceden youtube yayınlarını sabah, youtube’da yayına girmeden birkaç saat önce çektiğini söylemişti. daha dün kemal kılıçdaroğlu tweet atarak pankartların sahte olduğunu söylemiş, “partimin bütün adaylarına desteğim tamdır!” demiştir.

https://twitter.com/…luk/status/1773020391486652888
    (bkz: 27 mart 2024 kemal kılıçdaroğlu tweet'i)

kılıçdaroğlu hakkında yorum yaparken kendisinin attığı tweet’ten bahsetmemiştir. bu eksik bilgi üzerinden de kılıçdaroğlu hakkında ithama varacak bir yorumda bulunmuştur.
  • fatih altaylı:

selamünaleyküm benim kullandığım bir jargon değil.

hoşuma gitmiyor, zoruma gidiyor. uzun ve gereksiz.

https://x.com/…irhs/status/1773332906280202387?s=20
  • mektepte lakabı muhtar olan gazeteci.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap