11612 entry daha
  • yani anayasa hakkında söyledikleri çok ciddi gerçekçi şeyler.yeni anayasa konusunda en hevesli ve en çok uğraşan kişinin bop eş başkanı olduğunu düşününce fatih altaylı'nın kesinlikle haklı olduğu ortaya çıkıyor.
  • medya şirketinden kazancını çok merak edenler için, dünkü beyanından yola çıkarak şöyle bir bakkal hesabı tahmini yapılabilecek olan figür:

dün, olaylı patiswiss'in 3 yılda yalnızca 80.000 tl vergi verdiği iddiası sonrası aşka gelip "biz 6 aylık şirketiz, onun 100 katı vergi verdik be!" dedi. sözüne güvenilir bir beyefendi olduğu için beyan esastır diyelim.

80.000 tl'nin 100 katı = 8.000.000 tl (6 ayda ödenen vergi)
    1 yıl için bunu kabaca 2'yle çarpalım. yıllık vergi 16.000.000 tl olur. vergi öncesi kârı tahmin etmek için medya şirketinin tabi olduğu efektif vergi oranını vs. bilmemiz gerekir. bilemeyiz. kaba bir tahmin için genel kurumlar vergisi oranının %25 civarında olduğunu varsayarsak vergi öncesi kârı şu şekilde hesaplayabiliriz:

16.000.000 tl / %25 = 64.000.000 tl, yani yaklaşık 64 milyon liralık vergi öncesi yıllık kâr tahmin edilebilir.

nâm-ı diğer yıllık 2 milyon dolar.

bu çapta etkisi olan bir figür için yüksek değil. onu da medya patronlarından uzak olmanın kafa rahatlığına sayıyor olabilir. yaşayanlar bilir, patrona yakın olmak, ziyadesiyle destrüktif bir eylemdir.

elbette işin aslı çok çeşitli faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişir; ve bu eğlencelik ve çok genel bir tahmindir.

saatine, ceketine, çevresine lâf edenleri pistten alabiliriz.
    bakkalınız iyi günler diler.
  • son videosunda arap sevici gökan zeybek'e verip veriştirmiştir. yemin ediyorum kamu vicdanı denen şeyin vücut bulup ekrana çıkmış hali bu adam. imparatore.
  • (#163771286) girili entry tamamen yanlış eski kelimesinin kullanımı doğru şekilde şöyledir:
    eski federasyon başkanı
    eski belediye başkanı
    eski milli eğitim bakanı
    bu kelime grupları belirtisiz isim tamlamasıdır ve türkçe'de belirtisiz isim tamlamaları bölünmezler ve araya sıfat alamazlar. kelime grubunun bölünüp araya eski sıfatının alınmasını eski bir trt spikeri çıkartmıştır. eğer eski devlet bakanı dersek haşa devlete eski demiş oluruz diye saçma sapan birşey uydurmuştur.

eski muş valisi doğru kullanımdır ya da muş'un eski valisi de doğru kullanımdır ama muş eski valisi yanlış kullanımdır.
  • çok yönlü ve ön parmağında on marifet bir adam.
  • kendi misyonuna uygun bir yayın organı kurması gerektiğini düşünüyorum. kendisini fazlasıyla ispatlamış bir gazeteci olarak özgür basının güçlenmesini simgeleyerek bu konuda yeni nesillere örnek olacak atılımı yapması bence daha üst seviyeye çıkaracaktır kendisini ayrıca bu konuda istihdam sağlayıp daha fazla kadroyla bu mesleğin onurunu kurtarabilecek kapasitesinin olduğunu youtube yayınlarında bize gösterdiğini düşünüyorum. web tabanlı bir aplikasyonla başlanabilir. bu konuda gönüllü olarak kendisine it desteği verebilirim. bul beni :d. neyse şaka bir tarafa gerçekten zemin hazır bekliyor. bir kuşağı etkileyecek düzeye geldiğinin farkında olduğunu düşünüyorum.
  • bu şahısta başımıza cumhuriyetçi kesildi.
  • bugünkü programında "1921 anayasası diyen kim varsa biliniz ki büyük ortadoğu projesinin eş başkanlığına ve türkiye'nin bölünmesinin babalığına talip oluyor demektir" diyerek direkt sadede gelmiştir.
  • fatih altaylı: “1921 anayası, özerkliğe kapı açan bir anayasadır.

büyük ortadoğu projesi’nin bir devamıdır.

1921 anayasası diyen kim varsa bop eş başkanlığına ve türkiye’nin bölünmesinin babalığına talip oluyor demektir".
  • fatih altayli denen eleman madem bop'un ne oldugunu biliyordu, o halde

1)deniz baykal'a kim niye kaset kumpasi kurdu?
    2)o kaset kumpasini kuranlar kk'yi getirmek icin mi kaset operasyonu yapti?
    3)kk, bop'un neresindeydi?
    4)kk'nin misyonu neydi?
    5)niye 2023 secimlerinde muharrem ince'ye sokaga cikamazsiniz diye linc ettirip, en buyuk kk savunucusu oldu?

sorularina cevap versin. bunlara cevap verecek cesareti var mi? yok. ama 2023 secimlerinde pirom diyip oy veren gerizekalilar fatih abimmm diye ortada dolaniyor. fatih sizin aklinizla dalga geciyor.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap