• reji meral akşener’in konuşmasına dönerken, zorla kendisini ekrana verdirip boş boş konuştu. sen kimsin meral akşener konuşurken halk senin gazeteci demogojini dinleyecek?
  • ciddi bir ruh hastası tedavi görmesi gereken gir megaloman amk.

kk açıklama yaptı sözcü tv reklama girdi izletmedi meral akşener açıklama yapmaya başladı susmadı ki kadın me diyor dinleyelim.

bir daha senin yüzünü gören gözümün anasını sikeyim.
  • her tespitinde sıçıp batırmış, seçimin sonucuna göre maaşı düşmeyecek olan, ince hater'ı bir taze sıkılmış narenciye.
  • seçim kaybedildikten sonra hala tek derdi osman kavala ve selahattin demirtaş. akıl alır gibi değil. seçim bu kafa yüzünden kaybedildi hala aptallıkta ısrar ediliyor.
  • daha önceki seçimlerde ve 14 mayısta erdoğana oy verip bugün kılıçdaroğlu'na oy verme ihtimali olanları hatta erdoğana daha önce oy vermeyenleri dahi irritide ederek kılıçdaroğluna oy vermemelerine sebep olanların önde gidenlerinden biri

muhalefet önce tepe yönetimlerinden bi de bu tiplerden kurtulmadıkça seçim kazanamaz
  • yine yeni bir kk kaybedişiyle yine çok mutlu kkcı.
  • değişim değişim değişim diyorsunuz ya o zaman sayın portakal sizde szc tv'den ayrılın çünkü suratınız eskidi istifa edin de gençlere yol açın ve değişim çağrınızı gerçekleştirin......

biraz önce nasıl da anlamazlıktan geldi ahahaha
  • erdoğan ve akp'nin olmadığı bir ülkede ekmek yemesi mümkün olmayan vasat tv spikeri.

erdoğan ve akp'nin devam etmesi için elinden gelen her şeyi yapması da bu sebeptendi.
  • anahaber bülteninde ben hiçbir partiden değilim diyip chp ye oy verdiğini söyleyen gazeteci. bu nasıl gazetecilik? gazeteci tarafsız olur. canlı yayında hangi partiye oy verdiğini nasıl söyleyebilirsin?

irfan değirmenci kananl d'den bu yüzden kovulmadı mı?
  • bu da fatih altaylı gibi şekilden şekile giriyor. neymiş efendim, sadece kk yetmezmiş meral mommy de istifa etmeliymiş, bak sen. bütün suç onların yani, cebren ve hile ile bu seçimi aldıklarını sen de biliyorsun. sana mı kaldı la bunu söylemek. seni gidi washington orange juice seni.

edit: neyse, truvamsı hareketlere tahammül edemiyorum artık, hemen kendini belli ediyor. altaylı gibi seni de engelledim. kaşarlanmış suratlarınızı bir daha görmek istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap