• pek güzel bir rss takip aracı. kişisel gazete olarak getiriyor feed'leri. sanırım tümünün iddiası bu ama bana google reader'dan başka kendini kullandırtabilen ilk bu oldu. arayüzü, uyumluluğu, ekstra özellikleri ile on numara.

  http://www.feedly.com/
 • chrome extension ile direk takip ettiğiniz blogları, twitleri, google reader'den arakladığı rss'leri bir magazin gazetesi tadında ortaya karışık yapıyor. sanki tek elden webde gezinmek gibi. hoş.
 • insanın keyfini yerine getiren rss okuyucusu, saklayıcısı.
  onbinbeşyüz tane duyuru ve paylaşılmış resme bakıp çıldırırken bile. köhne bir bilgisayarda yavaş yavaş gezinirken bile.
 • yeni minibarı, ya da hayalet feedly mi demeliydim, sonunda chrome'da da düzgün görünen şahane aparat.
 • muhteşem bir rss takip zımbırıtısı. gecenin bu vakti karşıma çıkmasıyla sevinç kaynağım olmuştur.
 • geçen hafta chrome web store'a girmese haberdar olmayıp, dünyadan eksik ayrılacağım web app.

  şöyle diyim, hayatımda bunun kadar iyi bir facelift görmedim. zaten şahane olan google reader'i alıyor süpermodele çeviriyor adeta. bir çok ücretli/ücretsiz okuma yardımcısı denemiş biri olarak diyorum ki açık çek yazarım ben buna.

  readability ile el ele vermesini iphone 5'den daha büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.
 • ve an itibariyle ios app'ı çıkan leziz şey.

  üstelik read it later ve instapaper desteği gelmiş. ki read it later'a entegre readabilityolduğuna ve önümüzdeki günlerde instapaper'da da olacağına göre, keşke adriana lima'yı isteseymişim.

  (bkz: http://itunes.apple.com/us/app/feedly/id396069556)
 • ios app'i kullandığım en şahane uygulamalardan biri. net versiyonu bu kadar mükemmel iken ios versiyonunda da aynı kalitede bir performansa hazırlanmalıydım tabi. buna bir de offline (en azından seçili bazı feed'leri) okuma opsiyonu eklense (örnek offline rss reader'lar var apple store'da) evden çıkmadan wi-fi üzerinden bir ufak senkronizasyon ve keyif içinde geçen yolculuk... (3g ile şark kurnazı gsm şebekelerine para kaptırmamak amacım - gerçi ipod açısından bakıyorum ben şu an, 3g yok)

  bir de ipad'de çok güzel olur bu. ya da kindle'da.
 • tam da google reader'ın yeni tasarımına (yalan olan bazı özelliklerine rağmen) methiyeler düzerken karşıma çıkıp, google reader yönlendirme özelliği sayesinde bana onun papucunu dama attırandır.

  arkadaş bu ne güzel bi estetiktir. mac'in çeyreği kadar estetikten nasiplenmemiş pc arayüzlerimiz için görmek istediğimiz hareketler bunlar.
hesabın var mı? giriş yap