• içinde bir adet çok fazla yabancı film ve dizi izlemiş çocuk bulunduran.bir hayli trajik ve de trajikomik kavga.fen lisesinde geçtiği söyleniyor.diyaloglara bakarsak mantıklı.

link

ekleme:bir ekleme yapmam gerekirse;geleceğin yerli joker'ini barındırdığını düşündüğüm video aynı zamanda.jest,mimikler ve de diyalog yeteneği büyük bir ışık saçıyor bu konuda.

ek2:farklı yerlere çekilebileceğini düşündüğüm için şunu da eklemek isterim;videodaki durumun öncesine şahitlik etmediğim için genel kanımı paylaşamıyorum.kavgada hedef olan çocuğun,sınıfta sevilmediği malum en azından bir kitlece.burada kesin hükümler veremiyorum,bunu paylaşmamı dalga geçiyor olarak algılamamanızı sizlerden rica ederim.olayın derinini bilmiyoruz fakat göründüğü kadarıyla,çoğunluk tarafından ezilmeye çalışılan bir çocuk var video'da.o çocukların,neden böyle bir baskı yapma ihtiyacı hissettikleriyse muamma.

ek3: kendisine bu başlık bir şekilde ulaşacaktır ya da çoktan okumuştur buraları.kendisine söylemek istediğim,bu konu hakkında yapabileceğim,yapmamı istediğin veya herhangi bir açıklamada bulunma isteğin varsa;bana,
    otyiyenpandaeksi@hotmail.com
    üzerinden ulaşabilirsin.birkaç kişi videoya nasıl denk geldiğimi,aşağıdaki etiketlerden hangisiniyle aradığımı sormuş.video'ya şans eseri facebook'ta denk geldim ki normalde kullanmam tamamen şans eseri,belirtmek istedim.aynı zamanda burayı okuyorsan lütfen kendini burada yazan iyi kötü şeylere çok kaptırma.senin yaşadığın baskıyı az çok tahmin edebiliyorum,burada seninle dalga geçen insanlara kulak asma ve sınıftakilere.kendini kötü hissetmeni istemem deli çocuk.sen,gördüğün baskı sonucu bu sinir harbinde buldun kendini.iki taraf için de lütfen linç edici kelimeler kullanmamaya özen gösterelim arkadaşlar.iki taraf da kendilerini burada yazan şeyler sonucu kötü hissedebilir ve istemediğimiz şeylere kalkışabilirler.ben girdimin ilk halini değiştirmiyorum,orada joker'e benzetmem tamamen olayın getirdiği bir tespittir ve alaycı ima asla barındırmamaktadır.bu kadar duyar kasma nedenim,sizlerden birkaç girdi okumam ve haklı bulmam.bu kadar gündem olacağını tahmin etmediğim bir olaydı ve bu durum yüzünden gençlerimizin psikolojik olarak çökmelerini istemediğim için bu kadar dikkatli seçiyorum kelimeleri.sizler de anlayışla karşılarsınız diye umuyorum.
  • fen lisesiyle meslek lisesini birleştiren ilginç çalışma.

+ değersiz bir yığına dönüşeceksin!
    -zum yaptım ganga laa el salla baya zum yaptım bildiğin.

ek: reklamımı yapıyorum: https://soundcloud.com/…i/cop-adam-hilminin-sarkisi
  • ne izledim lan ben?
  • geleceğin bakınızlarından birini taşıyan efsane video.

(bkz: değersiz bir yığına dönüşeceksin)
  • ülkenin fen liselerinin hali buysa, gerisini sen düşün.

düşünemedi.
  • içinde bir tek bile amk. duyulmayan ilginç bir kavga. kiz kavgası gibi diyecem o da değil. bilemedim.
  • (bkz: haa)
  • o problemde x oyle degil boyle yalniz birakilir,al ulan sana...
  • babası okulda öğretmen olduğu için dışlanmış ve üzerine gidilmiş .

bu arkadaş gidip idareye şikayet etmiş üzerine devam etmişler eziklemeye , elemanda bu videoda artık yine burasına geldiği bir anda görüntülenmiş .

dövmemelerinin sebebi olarak babasının okulda olmasını gösteriyorlar hala , ben babası olsam burada yazılanları gördükten sonra o çocukların direk ailelerine durumu izah ederim devam ederlerse gerekli tüm hukuki hakları incelerim .

bu çocukları dövmenin kimseye yardımı olmaz , kendi aileleri bile dayak atsa bu çocuklar akıllanmaz bu şekilde.
hesabın var mı? giriş yap