• ağzı açlıktan kokan garibanların yılda milyonlarca euro kazanan topçulara bağış yapması durumu. keriz silkeleme operasyonu.

not: alexspor
  • salak olma sloganıyla karşı çıktığım slogan.

sadece fenerbahçe taraftarı değil, türkiye'deki hiçbir takım taraftarının böyle kampanyalara prim vermemesini diliyorum.

biz verdikçe isteyecekler, paramızı alıp saçma sapan tiplere yedirecekler.
    verdiğimiz her kuruş birkaç beyinsiz futbolcunun, çoğumuzun hayatı boyunca göremeyeceği imkanlarla yaşamasına vesile olacak.

akıllı ol, salak olma!

(bkz: alper potuk'un 3 güzelle sabaha kadar eğlenmesi/#82653821)
    (bkz: ali koç/#87835183)
    (bkz: fenerbahçe bağış kampanyası/#87927144)
  • samimi olan varsa tenzih edeyim ;

size de yukarıdaki 30 entry yapmacık gelmedi mi ? sanki aynı merkezden benzer kelimelerle yakın uzunlukta cümleler gibi. hiç doğal değil.

bağış konusuna gelirsek herkesin hayatına kimse karışamaz. kendi adıma kimsenin sikeceği mankenin rimel parasını ödemem.
  • alper potuk'un, serdar aziz'in, mehmet topal'ın sevgilisine ferrari alması için fener ol.

yahu önce şu çöp yerliler hatta belki yabancılar da sözleşmelerinden en az %10 feda desinler bakalım. zaten başarı sıfır. hatta bırak başarıyı rezillik var. milyon euro'lar o çöplerin hesabına yatacak ama sen çocukların kumbarasındaki paraya göz dikeceksin. böyle saçma sapan kampanya olmaz. 15. sıradaki takıma ben neden bağış yapayım? önce onlar bir ellerini cebine atsın bakalım.

efsane alex her seferinde fenerbahçe'yi sömürmeye devam ediyor. en son geldiğinde de reklamlarda oynayıp paraları cukkalayıp gitti. adam futbolu bıraktı halen üzerimizden para kazanıyor. o da elini cebine atsın önce.

kampanya şu an tam olarak keriz silkelemedir. para veren de kerizdir.

edit: kulübü milyonlarca euro borca sokan ikili efsane başkan aziz yıldırım ve efsane hoca aykut kocaman'ı unuttuk. pamuk eller cebe.
  • "eksi bakiyedeyim maaş yatsın, yollayacağım." yazmış. hahahahahahahahahhahahahahahahahahahah. ulan ne insanlar var ya. iyi güldüm gece gece. aahaaahhahahaahhahaahha
  • tema’ya lösev’e bağış yapmayıp buna yapan neyse...
  • koc ailesinin milyar dolarlik veliahti kicinda don olmayan, yilda bir et yiyen turkiye halkindan bir top pesinde kosarak milyon dolarlar kazanan saklabanlar icin para topluyor. cunku bu milletin vergileriyle haksiz yere desteklenen spor kluplerinin birine, taraftarindan bilet ve mac yayin satislari adi altinda topladiklari harac yetmiyor. verin kardesim verin. sizin gibi enayi bulsam ben de silkelerdim. simdi buraya para veren kerizden ac yetimler tecavuze ugramasin diye para istesen vermez ama brezilyali futbolcunun tasaklari buzuluyomus desen kosa kosa gider agzina alir. acik soyluyorum ulkede bu kadar yadima ihtiyaci olan garip guraba fakir varken bu got lalerine para veren vatan millet hainidir, cehennemde cayir cayir yanar. koc bir zahmet bir milyar dolar veriversin adamlarin varliklarini yuzde biri ikisi.
  • futbolculara etli ekmeğin üstüne adı soyadı çörekotuyla yazılı olarak gelsin diye, ben niye para veriyorum?

yanlış geliyor bana biraz. para toplamak yerine, vefasını gösteren futbolcularla devam etmek daha doğru gibiydi.
  • ulan hadi biz fener olalım olmasına da futbolcular neden gaz lambası bile olmuyor?
  • fenerli gençlerin şu çabalarını gördükçe daha da bir sevdiğim kampanya..
    tıkla gör
hesabın var mı? giriş yap