sorunsallar (7)
46838 entry daha
 • ali koç gidecekse bir fenerli olarak fark yemeye razıyım
 • mister dörtnal'ın karnındaki elmas gibi, beş yıldır ali koç'tan vizyon bekliyoruz.

  ha çıktı, ha çıkacak...
 • ağustoslar bizimdir!
 • fenerbahçe bugün kazanır, kupa finali için bir şey diyemiyorum. fenerbahçe loser, jesus ondan loser ama kazanır gibime geliyor. ali koç derbi galibiyeti ve ztk sayesinde alacağı güçle kongrede alkışlarla büyük başkan nidalarıyla güç gösterisi yapar
 • kendisi tek başına bitmedi, kendisinin bitişinin türk orta sınıfının bitişiyle aynı günlere denk gelmiş olması tesadüf olamaz. fenerbahçe özel, kapalı camia değildi, durumu fena olmayan şehirli orta sınıf takımıydı. bu orta sınıf atatürkçü, cunhuriyet değerlerine bağlı bir sınıftı. 20 yıldır bu sınıf çökertildi, bunun sonucunda beklenti kalmadı, devletten uzaklaşırken, fenerbahçenin kongresinden, stadından da uzaklaştırıldılar. onların yerini yapıcı eleştiri bilmeyen lümpenler doldurdu. aklı başındaki bu kitle yerinş lümpenlere bırakınca ortam sürreal tek adam başkanlara kaldı. başarı coşkuyu getirir, coşku ise iktidar için tehlikelidir,hele hiç sevmediği taraftan gelirse. o yüzden feneri iktidar kontrollü şekilde yürütmeye devam edecek, iktidar değişirse bir şeyler değişir belki, ama o da yakın gelecekte mümkün değil. fenerbahçe eski türkiye’nin yüzü olmanın bedelini ödüyor, daha da ödeyecek.
 • aklı başında fenerbahçeli'yim diyorsan oku. biz bile uyutulmanıza delirmeye başladık !
  (bkz: #153186614)
 • fanatik galatasaraylıyım ancak ezeli rakibimiz fenerbahçe için gerçekten çok üzülüyorum. bu kadar büyük bir camia ancak bu kadar kötü yönetilebilir. yapılan saçma sapan transferler, bir türlü teknik direktör istikrarı sağlanamaması vs. fb taraftarı gerçekten çok sabırlı ve tutkulu. yönetim başarısız geçen her yılı 5.yıldız muhabbetiyle unutturmaya çalışıyor. 5 değil 10 yıldız da taksan ne fayda ...
 • öncelikle futbol takımı bu sene için başarısız değil. toplanan puanlar, son haftalara kalan şampiyonluk mücadelesi, 3 kulvarda yarış, türkiye kupası finali. gelen oyunculardan batshuayi, peres, arao, lincoln, samet, emre mor iyi iş yaptı. pedro, gustavo, bruma, ostervolde,alioski pek ışık vermedi.
 • jesuss'un yardımcısı deuss, seyrantepe'ye boyu kadar taktik tahtası getirmiş. yahu arkadaşım sizi özellikle mi seçtiler. seyrantepe'de tahta yok mu sandınız? yoksa oyun planınızı başka tahtaya yazamıyor musunuz?

  halısahalarda bile olan bir şey bu...

  ne komik adamlarsınız... :)

  görsel
 • beinsportun fransa kanalında önemli hakem hataları olmasaydı dünya üzerindeki tüm takımların şampiyonluk sayılarındaki değişimi listelemişlerdi.

  bazı ülkelerde bir kaç fark varken en büyük fark türk liginde oluyor. ve tahmin edin kim:)

  dürüst bir ligte galatasarayın şampiyonluk sayısı 5! yanlış duymadınız 5!

  diğerlerinde otomatik olarak beşiktaş ve fenerin şampiyonlukları artıyor ve bir kaç anadolu takımı şampiyon oluyor.
133 entry daha
hesabın var mı? giriş yap