sorunsallar (8)
49244 entry daha
 • 4 haftada gaziantep ve ankaragücü'nün, futbolda tartışmaya gerek bile olmayacak %100 netlikte son dakikada penaltıları verilmeyerek yarışta tutulan takım… bütün bunlara rağmen hakemlerin fenerbahçe aleyhine kararlar verdiğine inanan taraftar kitlesi vardır. taraftarları her sene şampiyonluk hayaliyle yola çıkar, kadıköy'de galatasaray çakınca 1 hafta insan içine çıkmayıp sonrasında takımın ve yönetimin yetersiz olduğu gerçeğini kabul ederler.
 • konferans ligi'nde oynayan, 10 senedir şampiyon olamayan bir anadolu kulübü.
 • sabahın köründe düşmanı olan yavşakları mesaiye başlatan türkiyenin en büyük kulübü.

  öyle büyük bir kulüptür ki 10 senedir şampiyon olmamasına rağmen bu şerefsiz parazitlerin, paralı sosyal medya köpeklerinin ve ağababalarının korkudan tek derdi fenerbahçedir.

  konferans ligini beğenmeyen yosmaların takımı da avrupada yıllardır kendini ve ülkeyi rezil etmektedir.

  bu kadar üzerine algı yapılan yıpratılmaya çalışan başka bir camia yoktur.
 • yine saçma sapan bir entry ile debe'ye giren takım.

  fenerbahçe taraftarı şampiyonlar liginden o kadar uzak kalmış ki konferans liginden bir maç ile kıyaslama yapma cehaletinde bulunuyor.

  şanslı olmasalar fark atacağımız takım tabanca gibi top oynamış sözde. adamlar toplam 3 şut çekip 2 gol attılar bireysel hatalar sayesinde ama sanki bizi ezmişler. bizden iyi oldukları herhangi bir istatistik yok. maçtan önce ortamı geren yine onlar. maçtan sonra salak salak konuşan yine onlar.

  bir de tarihinde sadece bir kez şampiyon olup avrupa kupalarında 30 maç yapmamış takım ile 15 kez şampiyon olmuş avrupa kupalarında sürekli mücadele eden bir takımı bir tutmak ayrı bir saçmalık.

  tabi şöyle bir durum var fenerbahçe son şampiyonlar ligi grup maçını 2008-2009 sezonunda oynarken fc nordsjaelland 2012-2013 sezonunda şampiyonlar ligi gruplarında yer almış.

  --- spoiler ---

  danimarka'nın 2 büyük takımı türkiye'nin 2 büyük takımı ile 1 gün arayla karşı karşıya geldi.

  kulüplerden bir tanesi tertemiz 3 tane yiyip, oyunu gram soğutmadan ve tamamen sportmence yenildi ve üzerine “kulüp tarihimizin en fantastik deneyimi oldu. stadyumu, taraftarı ve oyuncuları ile çok teşekkür ederiz, sizden öğreneceğimiz çok şey var" dediği prodüksiyonlu video çekti ve taglayerek tüm dünyayla paylaştı; öbürü ise tabanca gibi top oynadı, galibiyeti 10 kişi kaldığı için kaçırdı, ve maçtan sonra rakibine bok çukuru dedi ve gitti.

  hiçbir yoruma gerek yok.
  --- spoiler ---
 • danimarka ligi 3.sünü yenince cl şampiyonu olmuş gibi sevinen taraftarlara sahip kulüp.

  neyse bu gurur bir ömür yeter, çekin oradan bir yıldız daha.. evet, formaya eklenemeyen yıldızlardan. lol.
 • kulüp olarak betçi sosyal medya fenomenlerine(!) paralı gazeteci ve yazarlara en çok para yediren kulüptür. her maç sonrası dezenformasyon üretilmesine resmen ayak oluyorlar. asla başarılı olayım hedefim olsun düşüncesinde değiller. yeter ki suyun karşı tarafın işine bulaşalım derdindeler.
 • büyüklüğü diğerlerinin nefretinde gizlidir. siz siktirin gidin zaha övün.
 • bu sene iyi form yakalamış, her şeyin cevabını sahada vermesi gereken türk futbol takımı.
 • mail orderla kara para akladığı iddia edilen engin polat, dilan polat çiftiyle ne gibi bir sponsorluk anlaşması yaptıklarını açıklamalılar.

  sponsoru kes ayrıca!
 • o kadar büyük bir kulupsun ki sabah sabah başlığının altında parazitler kendine yuva yapmış.sana olan nefretlerinden ve korkularından besleniyorlar.
32 entry daha
hesabın var mı? giriş yap