• zaplarken a haber'de cevabını aradıklarını gördüm. dış mihraklar ve şer odakları arasında gidip geliyorlardı. magduru akp yalnız, o konuda sıkıntı yok.

edit: bu entry abartma şaka falan içermiyor. huzur ve güven ortamını bozmak için yapıldı dediler.
  • tetiği çekendir.

ben de beyaz bereli troller nerde sesleri çıkmıyor diyordum. bu başlığa toplanmışlar iyi bari.
  • aziz yıldırım, emre, rahmetli başkan kenedi, pele. ama tabanca cenneti malumlar değil.

(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
  • en büyük aziz düşmanlarından biri olarak belirteyim ki,

suçlu aziz diyen on numara orospu çocuğudur. ulan amın oğlu hadi şike var, hadi ceza da almadı, hadi mağdursun. önce birinin futbol adına adam öldürme teşebbüsünü meşru göstermeye çalışan beynini, ardından da futbola bu kadar önem veren yaşam amacını sikeyim afedersin. bir an önce öldür kendini de oksijen israfı olmasın.

ha baş sorumlusu mu, o coğrafyanın tipik prototiplerinden olan, futbolun oyun olduğunu algılayamayacak kadar beyni küçük kalıp eline silah almış dalyaraklardan biri, ya da bunu organize etmiş dalyaraklar grubu.
  • benim amk he...

hırsızın hiç suçu yok değil mi lan yüzsüzler?
  • annan. kofi annan.
  • ülkede olan her kötü olayda suçlu chp zihniyeti
    futbolla ile ilgili olan her olayda suçlu aziz yıldırım.

birbirinizden gram farkınız yok. ülkeninde futbolunda ne halde olduğu ortada.
  • (bkz: #50336775)
  • cibiliyetini siktiklerim tarafından fenerbahçe olarak gösterilen sorumlu. bir insan eline silah alıp onlarca kişiyi yolculuk yaparken öldürmeyi hedefliyor ve bunun sebebi o otobüsteki kişiler oluyor öyle mi? sizin ben insanlığınızı ahlakınızı sikeyim.
  • benim.

sakallarımı kesmedim dün. hafif sakallarım uzayınca batma yapıyor, rahatsızlık veriyor. normalde her gün veya maksimum 3-4 günde bir keserim. çünkü uzun sakalı da sevmiyorum abi. bir de babyface takılmak yakışıyor biliyor musun :) dün çok keseyim dedim de işten çık, eve gel, duş al, yemek ye, saçları yap zaten ancak dışarı çıkabiliyorum. zaten bir tek cumartesi akşamım var onu da kullanmayayım mı yani? seviyorum abi dışarı çıkmayı, gezip eğlenmeyi. gencim, bekarım şimdi yapmayayım da ne zaman yapayım? aslında havalar da biraz ısınsa çok daha keyifli olur. insan başta hormonal olarak uçuyor -ardinal bir hormondur-. e mekanlar da bir çekidüzen vermeye başlıyor ve gayet güzel eğlenebiliyorsunuz. ayrıca mekanlar yazlık bölümlerini de açıyor. mesela reina yazlığı açınca kesinlikle tavsiye ederim gidin abi. fena eğlenirsiniz. kışlıkta normal club ortamından farksız oluyor. biraz tuzlu olur ama cebiniz sağlamsa gidin ara sıra. haftanın yorgunluğunu atarsınız veya daha fazla yorulursunuz o size bağlı tabi :) eh böyle işte. takılın olm hayatı yaşayın, siktir edin günlük dertleri. pazar bugün atın kendinizi dışarı. eve tıkılmayın amk biraz açılın sosyal olun. seviyorum sizi allah'a emanet.

not: işbu entry bu vb. başlıklar ve içinde yazılanların seviyesinde olmak için yazılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap