427 entry daha
  • 50 lira olsun sesimi çıkarırsam adiyim

(bkz: svihs)
  • olsun. bugun verilen oylar yarin bilmem neremi tirmalar
  • bi de her şehirde aynı fiyat olmalı bence ambalajlı ürünlerde olduğu gibi. benim konyamdaki, yozgatımdaki ustanın alın teri çöp mü lan, onlarınki ekmek değil mi lan. ustalar aralarında anlaşsınlar 20 tl yapsınlar tr genelinde. birinci gün şikayet edecekler, ikinci gün şikayet edecekler ama üçüncü gün sike sike alacaklar o ekmeği.
  • hakikaten ya 10 olsun ya da düz 5 lira olsun. 6 lira nedir arkadaş... bozuk para da yok piyasada zaten, her seferinde '1 lira var mı' diye sorulmasından gına geldi.
    bozuk taşımıyorum ben cebimde. her ekmek alışımda bozuk para krizine giriyoruz fırıncılarla.
  • ben ekmek yemiyorum. çok canım isterse kendim yapıp yiyorum. 100 tl olsun bana ne bundan sonra.
  • aq yakında millet açlıktan insan yiyecek sokaklarda manhunt yapılacak
    arap etinden hatay usulü döner. 20 lira
    obez etinden yağlı döner 25.
    perihan ablanın silikonlu götünden kokoreç 25 lira
    çingen memesi uykuluk y.ekmek 18 lira
    zenci sikinden sucuk ekmek 12.5 lira.yanında ayran bedava

restoranın adı hannibal ın yeri
    sloganı
    bizden et yemeden et yedik demeyin.
  • fırıncılarımızın az kazanıyor. hakkını verelim yaptıkları iş için türk halkı minnettar şimdi fırıncıları destekleme zamanı. 20 lira ekmek fiyatı fırıncılara destek olmaya çağırıyorum.
  • ben ekmek yemiyorum.genelde yemeğin yanında pasta yerim.isterseniz 50 lira olsun. benlik bir şey yok.
    pastalar ucuzlamış. dün 330 liraya aldım.
  • ekmeğin fiyatı arttıkça kalitesi artar sindirimi kolaylaşır. deneyin görün. olması gereken rakkam 20 bilemedin 30 liradır. herkes havyar yesin diye bir kaide olmadığı gibi herkes ekmek yesin diye de bir kaide yoktur. 1 litre su, 1 litre benzin, 1 ekmek fiyatı eşitlenmeli
  • maliyetler artınca yapmamaları garip olur, temizliğe özen göstersinler, maliyeti başka yerlerden çıkarmasınlar.
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap