• kac para vercegine gore degisir. alt klasmanda xiaomi note 8 ve note 8 pro. biraz ustte oppa reno z2, realme modeli, mi 9t, mi 10 lite. daha veririm dersen o is f/p den cikar. bi telefona 4 binden yukarı veren fp den bahsetmesin.

iphone yazanlarada he deyip gecin. adam 10 bin tl vermiş 2-3 bin tllik xiaomiden iyi diyor. yok bide kötü olsaydi. hay allahim ya kimler nefes aliyor su dunyada.

not: burdakilere bakarak sakin gidip xiaomi note 8 parasina iphone 6 falan almayin. kendinize salak dedirtmeyin.

edit:s10 lite guzel telefon oda alinir.
  • en iyi telefon şu an kullandığındır. malına sahip çık vatandaş çünkü yenisini nah alırız artık.
  • xiaomi redmi note 8 pro. bu fiyata bu performans insan hayret ediyor. kamerası, ekranı, hızı. tavsiyedir.
  • evet arkadaşlar 4 senelik iphone alıp 150 liraya ekranını değiştirip kullanalım ne gerek var yüksek çözünürlüklü tam ekranlara ve az enerji harcayan 7nm işlemcilere.

edit 1: mesaj kutumu baya yeşillendiren olmuş arkadaşlar ben apple cihazlara laf söylemedim burda.iphone xs 11 alanlara her hangi bir lafım yok o tamamen tercih meselesi ben 0 telefonlar varken 4.yaşını bitirmiş 5.yaşına gelecek telefonun ikinci eli önerildiği için laf ettim iphone 6s yerine s7 edge önerilseydi de aynı lafı ederdim.arabadan anlayanlar şöyle düşünsün belli bir paranız var alacağınız arabaya uzun süre bineceksiniz bayiden 0km golf mü alırsınız yoksa 7-8 yaşında yanlamadığı cadde sokak kalmamış boyana boyana taklacı kuşa dönmüş 200 bin km üstü f30 kasa bmw mi alırsınız ?
  • (bkz: xiaomi) (bkz: note 8)

(bkz: iyi forumlar)
  • (bkz: hadi herkes kendi kullandığı telefonu yazsın)

neden sonuç ilişkisi kurmadan, bir açıklama yapmadan yazın gitsin amk.
  • şurada 3.000 liralık telefonları "makul" telefonlar olarak örnekleyen arkadaşlar: telefonlarınız eminim akıllı, ancak sizler için aynı şeyi söylemek mümkün değil. yakın zamanda almayı düşündüğü "makul fiyatlı" bir telefon için bu başlığı açıp okuyan adamın ayırdığı bütçe olsa olsa 1.000-1.500 liradır. fazlası lükse girer.

hele hele bir tanesi var ki haspam 6.000 liralık telefonuna fiyat/performans ürünü demiş. üstüne bir de "inanmayana instagramımı vereyim fotolarıma videolarıma baksın" yazmış. sanki nuri bilge ceylan'ın yeni filmini çekecez de ona kamera bakıyoruz amk. sıçayım senin instagramına.

velhasıl, beyin/performans hepsinden önemli aga.
  • aklınızdan bir fiyat belirleyin sonra da ona en yakın bedelde olan xiaomi'yi alın. en iyi f/p oranı böyle yakalanır.
  • f/p telefon başlığına iphone 13 yazanlar var amk.

poco x3 veya redmi note 10 pro f/p olarak gayet tatmin eder.
  • adam fiyat performans oranı iyi telefon sormuş. bazı sığırlar gelmiş iphone yazıyor. adamların uygun fiyatlı telefonu 7k zaten. ne mal adamlarsınız arkadaş bari ifşa etmeyin kendinizi *
hesabın var mı? giriş yap