• bayılıyorum. acayip bir güzellik ve enerji fışkırıyor bu kızdan, çok sağlıklı bir dolgunluğu var. suratsız ve keş bir anoreksik değil. görünce içim açılıyor. midsommar'da izleyip çok beğenmiştim, meğer lady macbeth adlı düşük bütçeli filmi tek başına sırtlamış. yaşı yetse on numara beş yıldız khaleesi olurmuş.
  • ivmeli bir yükselişi var. fighting with my family ve midsommer da denk geldi izledim. bana iki rolde de en çarpıcı gelen nokta kızın sakin kalma sahnelerini çok iyi oynaması. jennifer lawrance gibi amerikalı enerjik yosma alaylı tiplemesinden uzakta drama eğitimi almış gibi oynuyor.

durmaz, yürür.
  • kısa boyun, iri üst gövde, şekilsiz meme üçlüsüyle milletin rüyalarını süslüyor. oyunculuğu düzgün olsa gam yemeyeceğim ama o da bok gibi. üstte bir şuursuz saoirse ronan'la eşit tutmuş ulan n e a l a k a
  • midsommar'da büyük oyunculuk performanslarından birini sergilemiş aktris. gözleri ve bakışları çok güçlü.
  • olivia wilde ile olan anlaşmazlıkları sonucu don't worry darling filmi hakkındaki hiçbir etkinliğe katılmayacağını söylemiş oyuncu. güya feminist bilim kurgu olan filmde haklı olarak florence, tacizci shia lebouf ile çalışmak istememiş, olivia da en son shia lebouf'u güvenli alan yaratmak için kadrodan kovduğunu açıklamıştı. shia lebouf ise mail geçmişini ortaya dökmüş ve olivia'nın shia kadroya dönsün diye yalvardığı ve florence'e diss attığı videoyu ortalığa salmıştı. florence abla da bunun üzerine filmle olan bağlarını kopardı gibi bir şey. bir de yan rolde olan harry styles'ın florence'i! 3 katı para aldığı iddiası var, o da apayrı mesele.
  • hollywood dönem dönem bazı oyuncular seçip senede 5 filme falan koyuyor.
    kusturuna kadar gözümüze sokup sonra yavaşça sahneden alıyorlar.
    florence de onlardan biri.
    30larına geldiğinde piyasada pek durmaz arada bir bağımsız filmlerde falan oynar.
  • kendisinin yer aldığı sahneler adına, midsommar'ın çekimlerinin bitişiyle little women'in çekimlerinin başlayışı arasında yalnızca birkaç gün varmış. bununla ilgili ne hissettiği sorulduğunda "o kadar stresli ve anksiyete dolu bir filmde oynamaktan sonra bu kadar doğal ve içten bir role aralıksız geçmek benim midsommar sonrası terapim oluyor," demiş. iki filmde de çiçekten tacını takıyor, biz izlerken "haah, taktı burada da tacını, her şey berbatlaşacak!" diye dalga geçtik, kendisi kim bilir ne biçim geyiğini yapmıştır.
  • oppenheimer filminde ilk gördüğüm an bak bunu bu filmde kesin zigerler dediğim anda sahne değişti oppienin üstündeydi veryansın yapıyorlardı nolan ben sizin içinizi biliyorum içinizi demiş resmen. ayrıca nette görüldüğü üzere memintolarını saklayan bir kadın değil normalde, nasıl ünlü olmuş derseniz bu tarz cesur sahnelerde oynama becerisindendir büyük ihtimalle keza ana de armas denen kübalı abla da öyle iyi oyuncu mu değil, güzel suratlı mı evet fütursuzca soyunabiliyor mu filmlerde evet günün sonunda ünlü mü ünlü.
  • sao paulo'daki comic con'da seyirciler gözüne bir şey atmışlar. kodumun brezilyası işte ne beklersin?

https://x.com/…ssingfilm/status/1731429054841016806
  • boyunsuz olmasi kaynakli midir artik nedir, bana eski bir emniyet mudurunu animsatan oyuncu.

ayrica ortam olsa da soyunsam diye bekleyen, yalvaririm dikkatler uzerimde olsun tier bir kadin.
hesabın var mı? giriş yap