• şarkıları güzeldir, böylece grup yeni yetme amerikalı numetal grupları arasından sıyrılır bir şekilde ama şarkıların sözleri yaşadığımız için tanrıya haddinden fazla derecede şükreder. bu açıdan biraz sıkıcıdır.
    (bkz: christian metal)
  • memento mori adlı albümleriyle de eski flyleafı aratmayan şarkılar katmıştır arşivimize. hem bu albümle beraber harika 2 adet klibe de imza atmışlar.*grubun bana göre tek eksisi şarkılarına dini katıyor olmaları. içerisinde tanrı ile ilgili hiçbirşey geçmeyen şarkılarında sizin* aşk şarkısı sanacağınız şarkıları bile tanrıya atfetmişlerdir,bazılarının anlamını didikleyince şok olabiliyorsunuz kısaca. harika müzik yapıyorlar o ayrı.
  • in the dark, treasure ve the kind isimli şarkıları muhteşemlikte sınır tanımamaktadır. grup, şarkılarında aşırı derecede dinsel temalara değiniyor ve bununla ilgili bir açıklamaları var; grup üyelerinin tamamı hristiyan olduğundan dolayı, bu durum grubun şarkılarına da yansıyormuş diye. yinede severek dinleriz kendilerini, o ayrı mesele.
  • vokalist kızın hiç bir klipte ayakkabı giymediği grup.

edit : jemjum uyardı, giydiği klipler de varmış.
  • mevcut iki albümlerindeki her şarkıdan ayrı zevk aldığım grup. hani bazı şarkılar olur , introsunu duyunca geçersiniz, aylar sonra hadi bir kere de dinleyeyim dersiniz, o şarkıların hepsine ayrı hasta oldum işte ben.

geçen gün okulumdan bir flyleaf sever ile aynı sıraya oturmuşuz tesadüfen, sıramdaki flyleaf yazısını modifiye etmiş, lacey falan yazmış yanına da hatta, o kişiyi bulmam epey zor ama bulursam yakasını bırakmam yani. nedense çok az seveni var şu güzelim grubun.

(bkz: arise)
  • üçüncü stüdyo albümleri new horizons'ın ilk parçası geçtiğimiz günlerde internete sürülmüş olup uzun süredir beklenilen albümleri ise 21 ağustos'ta biz dinleyicilerle buluşacak olan grup. yeni parça flyleaf özünden kopmamış ancak vokaller daha sıcak, daha içi ısıtan türden olmuş albümün adıyla da doğrudan ilgili bu hadise. şarkı müzikal ve lirikal olarak ise yine beklentileri fazlasıyla karşılamıştır.

new horizons parçasına ulaşmak için,
    http://loudwire.com/…izons-exclusive-song-premiere/

edit: beni yanıltarak sadece single olarak piyasaya sürüldü 21 ağustos itibarı ile parça, bakalım komple albüm ne zaman çıkacak.
  • https://www.facebook.com/…2081937593&type=1&theater

dağılıyor *mına koyim ya. oha lan, hayatımda dinlediğim ve delisi olduğum tek grup dağılıyor anasını satim. bi de açıklama yapıyorlar bik bik bik diye. lan siktirin gidin lan, 3 albümlük grup muydunuz be, ulan ağlıyorum şu an anasını satim. off ya, sikeyim böyle hayatın bilmem neyini. hayatımdan bir parça gitti ulan flyleaf!!!! ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnn!!!!

edit: dağılmıyo lacey gidiyo. e flyleaf demek lacey demek ama. offffff
  • solisti lacey sturm'ün anne olması ve çeşitli özel sebeplerden dolayı gruptan ayrılacağını dün gece açıklayarak binlerce insanı yeni albüm arifesinde deli şekilde üzmüş müzik grubudur. bu sayede kendilerini canlı olarak izleme hayalim de şimdiden suya düşmüştür. turnelerinde lacey'in yerine bir bayan solist ayarlamışlar ama lacey'in tek ses teli bile olamaz malesef o ''replacement''
  • lacey mosley in sesine hayran kalıyorum her seferinde çalışmalarını merakla bekliyoruz
  • kadın vokalin rock müziğe ne kadar yakıştığının başka bir göstergesi bu grup. bir lacuna coil ya da evanescence etmese de bu savı kanıtlar nitelikte olduğu aşikar.
    (bkz: there for you)
    (bkz: broken wings)
hesabın var mı? giriş yap