• linkin parkla albümler yaptık biton da sattık ama hep o ibiş önplanda oluyo, vakti zamanında kendi başımıza bişeyler daha yaptık (bkz: its going down), orda da x ecutioners malı götürdü, hazır jay-zyi de bulmuşken, kendi halimde bişeyler yapayım bari diyen mike shinodanın solo projesi.

  debut albümü olan the rising tiedın sözlerinden enstürmanlarına kadar herşeyiyle mike shinoda birebir uğraşmış, prodüksiyonda da jay-znin adı geçiyor ama vokal üzerine yoğunlaşmış bir albüm olduğu için kanka modunda bikaç herif de 1-2 kuple bişeyler söylemekten geri kalmamışlar

  canlı performansları vasat olcak izlenimi yaratıyor, stüdyo harikası projelerden. ayrıca gayet hoş bir web sitesi yapmışlar, videoları da seyredelebilir. merak edenler burdan buyursun:
  www.fortminor.com
 • (bkz: minor threat)
 • öyle dinlediğim bir tarz olmamasına rağmen bi gece kafam güzelken, odadaki kalabalığın konuşma sesleri arasında ben habersizken believe me şarkısı önce kulağıma ardında da ağzıma takılan, haklarında sözlük dışında hiçbir şey bilmediğim grup. hoş şarkı. arada sırada patlamak lazım.
 • linkin park icin,"aman bunlarin backstreet boys'dan ne farki var ki" diyenlere bir yandan "haklisin canim" , bir yandan "biz yaptik oldu",bir yandan da "iyi, guzel,zengin muzik" dedirten mike shinoda projesidir. anlasilmaz bir hezeyanla patlamasi durmak bilmez mainstream gicikligina yeni malzemeler kazandiracaktir belki. zaten linkin park su pis muzik piyasasinda para pul diye cildirip, aman fuck olmasin sozlerde, aman daha bi ritim olsun teenage yureklerde demistir bizim muthis deneysel-elit akıllarimizda. biz hep yer altindaki adi sani duyulmayani, vintage 'i, ebay'in dipsiz kuyusundaki japon el yapimi t-shirt'u ozlemis, bulunca "precious artifact" yapmis olabiliriz. gerisi tukaka, aman irenc mtv mahsulu olmus olabilir. ama mike shinoda o yaylilarla, o ayni "linkin beat" ile, iyi kotu bır bır bır rap vokaliyle guzel bisey yapmis demek kimsenin indie'liginden bisey goturmez herhalde...
 • mike shinoda'nın linkin park'ı geride bırakması gerektiğinin ispatıdır bence. böylelikle içimizdeki run dmc boşluğu az biraz dolmuş olur :( kanımca the rising tied, son dönem hip-hop'ının yüz akı bir albüm. hem parayı kaldırmışsın yeterince; o at yarrağının** yanında daha fazla takılmanın ne alemi var. bunlar yanlış hareketler mayk alırım turntable'ını sdklfjsdklfj
 • petrified isimli sarkisi ile break dans camiasinin bu yil en cok tutulan ve uzerine kareografi uygulanan sanatcisi olmustur.
 • mike shinoda'nın linkin park'taki yoğun etkisinin bir başka yansıması daha. tüm besteler eğer üzerlerine kesik kesik atan gitar riffleri ve yer yer biraz daha agresif vokaller ile süslense ortaya yeni bir linkin park albümü bile çıkabilirmiş dedirtecek kadar benziyor grubun müziğine. sonuçta rap müziği seven birisi olarak objektif olmam mümkün değil ama işin açıkçası pek sevdim ben bu müziği.
 • bu grubu şöyle biliyorum, bu grubun bir şarkısında led zeppelin - the ocean'ın ana riffi ve ara sıra robet plant'in sesi duyulmaktadır.
 • keşke tekrar yeni bir albüm yapsalar dediğim.
hesabın var mı? giriş yap