aynı isimde "friends (film)" başlığı da var
5025 entry daha
  • dizinin jeneriğinde isimler soyadlarının alfabetik sırasına göre sıralanıyor. tesadüf bu ki önce hatunlar (aniston, cox, kudrow) sona erkekler (le-blanc, perry, schwimmer) geliyor.
  • ne zaman mutsuz olsam, odaklanamama problemim olsa açıp izliyorum.
    ilk üniversitede başlayıp 2 ayda bitirmiştim, 7 yılda 5 kez izledim.

geçen hafta 1. bölümden tekrar başladım.
    birine çok sevdiğimi söylediğimde "yok yaaa" diyorsa sorguluyorum o kişiyi. resmen arkadaş, flört seçimlerimi yıllardır buna göre yaptığımı farkettim.

ve inanır mısınız çevremde frıends seven yakın arkadaşım yok, bi espri yapıyorum dizi karakterleriyle alakalı sonra onu açıklamaya çalışıyorum oyhh yorucu.

neyse ben joey taraftarıyım, rachel'a nasıl safça aşık oldu, nasıl tatlı.

monica'yı çok sevemiyorum yani o arkadaş grubunda olsam ona sürekli laf sokardım herhalde.
  • bir kere tamamını bitirdikten sonra tekrar tekrar da olsa başka arkadaşlarla baştan başlayıp izlemek aşırı keyifli. en bunaldığım anlarda içimden geçen sezondan başlayıp gülmeye devam ediyorum. manitle aramızda birbirimize tepki göstereceğimizde ross un el hareketini yapıyoruz.
    önyargısız herkesin izlemesini aşırı aşırı tavsiye ediyorum
  • zamanında bütün cnbc-e dizilerini izlemiş biri olarak bir türlü ısınamadığım dizi
  • hiç izlemediğim ve muhtemelen hiç izlemeyeceğim dizi. merak etmemen cabası. ben kendimi hımym seveni olarak görüyorum. *
  • çerezlik güzel dizi. mr. heckles gibi komşun olsun ardına bakma.
180 entry daha
hesabın var mı? giriş yap