• geçtiğimiz yıl içerisinde the format'ın nate ruess'ı, anathallo'nun andrew dost'u ve steel train'in jack antonoff'unun birleşmesi ile oluşmuş new york'un bağrından kopup gelen yepisyeni müzik grubudur. 2008'de albüm kayıdı için çalışmalara başlamış, şimdilik "at least i'm not as sad (as i used to be)" ve "all the pretty girls" adlarına sahip iki farklı single çıkarmışlar. bir adet de albümden be calm adında muazzam şarkıları bi şekilde elime geçmiştir. bildiğim kadarıyla 25 ağustos gibi de aim and ignite adlı albümleri bizlerle buluşacak. şimdiye kadar dinlediğim kadarıyla, doğrudan kalbimi fethetmişler ve baya bir gelecek vadediyorlar.

  buradan all the pretty girls aldı single'larını dinleyebilirsiniz :
  http://www.spinner.com/…pretty-girls-song-premiere/
 • yahu kaç zamandır bu grubu bir şeylere benzetiyorum da çıkarmıyorum. sonunda övrüka! dedim ve buldum, ya da bulduktan sonra övrüka! dedim: bu adamlar resmen yeni nesil electric light orchestra! nette biraz bakınınca bu hissimde yalnız olmadığımı görüp de sevindim hatta. evet.
 • en az adları kadar eğlenceli, tiyatral diyebileceğim güzel bir müzik yapıyorlar. biraz kabaremsi biraz indiemsi. henüz sadece bir albümleri olması dışında kötü bir yanları yok. nerdeyse hiç bir kötü şarkısı yok, öyle süper ötesi bir grup. siteleri de güzelmiş ; http://www.ournameisfun.com/
 • canli performanslari da muhtesem olan gruptur.. solistin, annesi ve babasinin birbirlerine olan asklarini anlattigi the gambler sarkisini soylerkenki ictenligi, grubun walking the dog sarkisini calarken kafayi yercesine eglenisini izlemek anlatilmaz, yasanmalidir..
 • tesadüfen canlı performanslarına gitmiş bulunmam dolayısiyle tanıştığım, şarkılarının hakkını veren eğlenceli bir sahnesi olan güzide grup.
 • owl city hissi uyandırdığı doğru olan gruptur. baya güzel gruptur. böyle adamları dinlerken avrupa sokaklarında kafa iyi amaçsız ve mutlu bi şekilde gezinmek istiyorum ben.
 • yeni albümleri some nights yukarılardan bir yerlerden dünyaya düşmüştür.

  albüm yine bayağı eğlenceli, bayağı keyifli. şahsen bayıldım.
  daha senenin başındayız ama benim için senenin en iyileri listesinde sağlam yer edindiler.

  albümle aynı adı taşıyan intro ve şarkıya edilecek laf bulamadım, muhteşem. onun dışında we are young, it gets better, all alone, one foot da piyasadaki aynı genre'a dahil edilen rakiplerine fark atacak özgünlükte favorilerim.

  very big cats, they diyorum.
 • solistin sesi the offspring'in solistine benziyor. ne bileyim we are young şarkısında öyle geldi.
 • "we are young" ile şu anda amerika'nın bir numarasını yapmış grup. albümleri "some nights" ise adele, whitney houston ve bruce springsteen gibi devlerle zirve mücadelesi veriyor. adeta bir peri masalı.
  http://www.cekmekaset.com/…uz-adamn-mutlu-sonu.html
 • youtube'da izlediğim video'ların yüklenme tarihine bakıyorum ve "oh geç kalmamış bulmak için üühühüh" diyorum.

  carry on şarkıları, bal gibi çocuk nate'imizin** vokali ve başlarda iğneleyici daha sonra boğazda düğüm bırakan son nakaratla birlikte çok uzak olmayan diyarlara götürüyor.

  mutlaka dinleyin. nolur bak.
hesabın var mı? giriş yap