• yeni kurulmuş ve oluşturulmakta geç kalınmış ekip. ülkemizin bütün kuluplerinde olması gereken oluşum. transfere büyük paralar harcamak yerine kuracaksın ekibini ve yollayacaksin dunyanın dört bir yanına. sonra gelsin ucuza kumaşı kaliteli, basarıya ac genc futbolcular. tabi bu iste yanılma payida var. ama faydasının daha cok olacağı kesin.
  • muhtemelen sadece galatasaray'ın değil tüm türkiye'nin scout ekibi olacaktır. zira bu scout ekibi yokken bile galatasaray nerde genç, körpe bir herif varsa buluyor, diğerleri de 'galatasaray beğendiyse iyidir' deyip çullanıyorlardı. pek değişen bir şey olmayacak. he galatasaray için iyi tabiki.
  • diğer dev kulüplerin tecrübeli ekiplerinin gölgesinde kalacağını ve ancak transfer edilen vasat veya biraz üstü oyuncular ayarında genç futbolcuları hedef alacağını düşünüyorum.umarım yanılırım, çünkü güzel bir oluşum.

ancak türkiye' de yapılacak çalışmaların başarılı olabileceğine inanıyorum.
  • galatasaray'ın son yıllarda yaptığı en olumlu hareket. yapısınında kimlerin bulunduğu açıklanırsa da beklentilerimizi ona göre düzenlesek.
  • (bkz: scoutgs)
  • 15 kişiden oluşacakmış. ülkemizin istihdam sorununa çözüm olacak resmen. şimdi diğer klüpler de buna benzer işler yapsa, 1-2 yıl sonra refaha çıkarız biz. fm'de bile en fazla 10 tane falan adam çalıştırıyorum, 15 ne lan? hayır madem bu kadar kişi alınacak. o zaman; başkanım beni al.
  • alınan son duyumlara göre içlerinden 5 tanesi bütün gün fm oynamakla görevlendirilmiş, futbolcu ar-ge ekibi.
  • cüneyt tanman'ın başkanlığını yaptığı şu sıralar fellik fellik futbolcu izledikleri söylenen 15 kişilik ekip.
  • (bkz: wyscout)
  • uzun aramalar sonucu kazım'ı bulan arama tarama takımı.
hesabın var mı? giriş yap